Wpis z mikrobloga

Wywieszono u mnie w akademiku taką karteczkę.

Chodzi o pedała którego wszyscy współlokatorzy gnębią żeby się wyprowadził, wprowadza się do następnego pokoju i jest to samo (ale to jedyny sposób). Przecież nikt nie pójdzie do administracji z prośbą o wyrzucenie pedała z pokoju.

I dobrze chłopaków rozumiem, sam fakt że ktoś jest innej orientacji mnie obrzydza, a jeszcze z kimś takim mieszkać.. Jestem tolerancyjny, tyle że do pewnego stopnia - nie mam nic przeciwko temu że żyje i mieszka w akademiku ale nie chciałbym z takim kimś mieszkać.

Administracja powinna pójść po rozum do głowy i umieścić tego typa w pokoju jednoosobowym, a nie #!$%@?ć między normalnych ludzi..

#studbaza #homoseksualizm #pedaly #akademik
Pobierz
źródło: comment_MgKMAo1BweFCrA17Ani6VNnCEq31TrJt.jpg
  • 163
@mahometgej:

Administracja powinna pójść po rozum do głowy i umieścić tego typa w pokoju jednoosobowym, a nie #!$%@?ć między normalnych ludzi.


Ale masz narąbane we łbie.. Może jeszcze powinien nosić koszulkę z napisem: "jestem gejem nie dotykajcie mnie"?

Ma być w jednoosobowym pokoju bo wy używacie wobec niego przemocy? To może by tak was odizolować skoro nie potraficie się między ludźmi zachować?

Akademik to nie miejsce na obnoszenie się ze swoją
@mahometgej:

Mnie w tej całej historii intryguje jedno. Ten osobnik to pospolity pedał w stylu Biedronia, czy męski gej z klasą jak kowboj z filmu "Tajemnica Brokeback Mountain"?

Jeśli to pierwsze to wiadomo, że trzeba go #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tkod: Wyniesienie kogoś do jednoosobowego pokoju, bo komuś nie podoba się jego orientacja nie jest izolacja? Jakbym powiedział, że nie podoba mi się to, że jesteś polakiem i kazałbym ci się wynosić z dala od ludzi stwierdziłbyś, że to ok?
@mahometgej: ja #!$%@?, powiedz, że jesteś trollem, bo jak nie to mi cie żal... zawsze się zastanawiam, co ludzi skłania do takiej postawy? Ktoś ich skrzywdził w dzieciństwie, że brzydzą się pedałami i boją się ich obecności? Poglądy mam prawicowe, ale szanuję zdanie i wybór innych. Jeżeli ktoś jest gejem i zachowuje się jak normalny człowiek, a nie jak klaun szukający atencji, to nie widzę problemu przebywania z taką osobą w
Nawet człowieku nie zdajesz sobie sprawy ilu dookoła Ciebie żyje homoseksualistów i jakoś nie ubolewasz nad tym i jakoś się ich nie brzydzisz. Jakoś podajesz im rękę, uśmiechasz się do nich i jesteś życzliwy.


@Wulfee: No i wszystko jest OK. Na co dzień zachowuje się wobec nich normalnie, ale nie chce dzielić parunastu metrów kwadratowych z osobą, która odczuwa pociąg seksualny do osób jego płci. Jak dziewczyna nie chce mieszkać z
@mahometgej: Nawet człowieku nie zdajesz sobie sprawy ilu dookoła Ciebie żyje homoseksualistów i jakoś nie ubolewasz nad tym i jakoś się ich nie brzydzisz. Jakoś podajesz im rękę, uśmiechasz się do nich i jesteś życzliwy.

Możesz nawet błędnie przypuszczać, że ten koleś jest gejem. Może jest po prostu zniewieściały... ale hetero? Dużo takich jest.

Tak naprawdę nikogo nie powinno interesować jakiej kto jest orientacji.

Dopóki nic ci nie robi i jakoś
@Clermont:

ale nie chce dzielić parunastu metrów kwadratowych z osobą, która odczuwa pociąg seksualny do osób jego płci


Napisał:

Chodzi o pedała którego wszyscy współlokatorzy gnębią żeby się wyprowadził, wprowadza się do następnego pokoju i jest to samo (ale to jedyny sposób). Przecież nikt nie pójdzie do administracji z prośbą o wyrzucenie pedała z pokoju.


To chyba nie jest dobry sposób, prawda?
@mahometgej:

Chodzi o pedała którego wszyscy współlokatorzy gnębią [..] I dobrze chłopaków rozumiem, sam fakt że ktoś jest innej orientacji mnie obrzydza


Administracja powinna pójść po rozum do głowy i umieścić tego typa w pokoju jednoosobowym, a nie #!$%@?ć między normalnych ludzi..
@Wulfee:

Chodzi o pedała którego wszyscy współlokatorzy gnębią [..] I dobrze chłopaków rozumiem, sam fakt że ktoś jest innej orientacji mnie obrzydza


dobrze rozumiem że nie chcą z nim mieszkać

Jestem tolerancyjny, tyle że do pewnego stopnia - nie mam nic przeciwko temu że żyje i mieszka w akademiku ale nie chciałbym z takim kimś mieszkać


nie chcę mieszkać - bo nie

Administracja powinna pójść po rozum do głowy i umieścić