Wpis z mikrobloga

Wywieszono u mnie w akademiku taką karteczkę.

Chodzi o pedała którego wszyscy współlokatorzy gnębią żeby się wyprowadził, wprowadza się do następnego pokoju i jest to samo (ale to jedyny sposób). Przecież nikt nie pójdzie do administracji z prośbą o wyrzucenie pedała z pokoju.

I dobrze chłopaków rozumiem, sam fakt że ktoś jest innej orientacji mnie obrzydza, a jeszcze z kimś takim mieszkać.. Jestem tolerancyjny, tyle że do pewnego stopnia - nie mam nic przeciwko temu że żyje i mieszka w akademiku ale nie chciałbym z takim kimś mieszkać.

Administracja powinna pójść po rozum do głowy i umieścić tego typa w pokoju jednoosobowym, a nie #!$%@?ć między normalnych ludzi..

#studbaza #homoseksualizm #pedaly #akademik
m.....j - Wywieszono u mnie w akademiku taką karteczkę.

Chodzi o pedała którego wszy...

źródło: comment_MgKMAo1BweFCrA17Ani6VNnCEq31TrJt.jpg

Pobierz
  • 163
  • Odpowiedz
@mahometgej: no #!$%@? zajebista beka hehehehe izolowac pedała hahahaha!!!!11 jacy my wszyscy dorośli i tolerancyjni1111

#!$%@?, a teraz postaw się na jego miejscu, że cały akademik się nim brzydzi i rzucają nim od pokoju do pokoju

ja #!$%@?ę
  • Odpowiedz
@mahometgej: Przeczytałem i dalej jest to samo. Tolerancja w twoim rozumieniu to "nie zabije go nie za to, ale niech się nie zbliża"

Swoją drogą ciekawe co to za gówniany kierunek i uniwersytet, że takie rzeczy się dzieją. Jak ja studiowałem prawo ładnych kilka lat temu gdzie jeszcze o tolerancji nawet się nie mówiło mieliśmy kilku gejów na roku. Nikomu nie przeszkadzali, nikt na to nie zwracał uwagi. Ale kiedyś
  • Odpowiedz