Wpis z mikrobloga

Sprawdziłem tinderka dla obu płci i dobrze wiem jak działają jego algorytmy. Wniosek jest prosty - idealna dziewczyna dla typowego miraska to zwyczajna, miła, skromna i poukładana dziewczyna. Z kolei u kobiet patologia - najbardziej chodliwy "towar" to gigaczad yebaka z hajsem i psychopatyczną osobowością.

To mężczyźni są o wiele bardziej dostosowani do realiów dzisiejszego świata w kontekście budowania zdrowych, długotrwałych relacji, które są potrzebne w zdrowym społeczeństwie. p0lki to odklejone wycieruchy kuszące chada tzipom z borderem i wybujałym ego. Proporcja takich femoidów do zwykłych, fajnych dziewczyn jest dramatyczna. p0lki już dziś królują w liczbie samotnych madek z b0mbelkami po czadach i m0kebe. Jakoś dziwnym trafem koreluje to z ilością femoidów z niebieskimi włosami, brudnopisami na ciele i wyrazem twarzy małpy obrzuconej odchodami przez słonia. k0biety bowiem jako punkt honoru i kamień milowy swojej nowej natury wybrały odkobiecenie oraz przyswajanie wszystkich najgorszych cech do swojej osobowości z perspektywy klasycznego mirka, żeby "zrobić na złość" oraz "zniszczyć patriarchat". It's over dla chłopa definitywnie.

#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #redpill #przegryw
swiety_spokoj - Sprawdziłem tinderka dla obu płci i dobrze wiem jak działają jego alg...

źródło: comment_1654453489eWCYX25J59mco4R6JGUo5q.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: normalne loszki nie używają tindera do szukania związku, stąd 97% występujących tam okazów to zwyczajnie zbiór psychicznie chorych wszelkiej maści. Nie zapraszam do dyskusji.
  • Odpowiedz
@knur3000: potwierdzam.
@Fattek: za dużo kobiet z tego korzystało żeby to nie rzutowało na obraz całościowy.
Nikt mi nie wmówi, że fragment opisu badań psychologicznych poniżej dotyczy tych wszystkich poczciwych mirków z opisami "szukam normalnej dziewczyny, jestem wykształcony, interesuje się X/Y/Z", a nie tych wszystkich borderek p0lek po 30 czadach i wzrokiem 1000 khutangesów oraz czadów psychopatów.
swiety_spokoj - @knur3000: potwierdzam.
@Fattek: za dużo kobiet z tego korzystało że...

źródło: comment_1654455470hu1ZH1oNHW1gQXLKEj5luK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: normalne dziewczyny wybierają sobie chłopa który najlepiej rokuje na przyszłość na etapie szkoły średniej, studiów, ewentualnie chwilę po studiach. Wśród znajomych, na imprezach, podczas różnych aktywności które wykonują ludzie w tym wieku.
I właściwie to tyle.
Reszta która zostaje albo nie chce tworzyć związku albo ma problem z określeniem czego chce w życiu, przez co nie może sobie wybrać po prostu któregoś mirka i z nim tworzyć przyszłość.
I
  • Odpowiedz
normalne dziewczyny wybierają sobie chłopa który najlepiej rokuje na przyszłość na etapie szkoły średniej, studiów, ewentualnie chwilę po studiach. Wśród znajomych, na imprezach, podczas różnych aktywności które wykonują ludzie w tym wieku.

I właściwie to tyle.

@smisnykolo nie trafiłem na normalną, it's over dla chłopa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
GIGA COPE


@knur3000: nie giga cope tylko chłop ma rację. Już dawno zauważyłem, że normalne, fajne dziewczyny nie używają tego gówna. Na tinderze same poj*bane księżniczki. Kiedyś jeszcze dało się tam poznać jakąś ciekawą, ale teraz masakra.
  • Odpowiedz
normalne loszki nie używają tindera do szukania związku

@Fattek: GIGA COPE


@knur3000: Każda normalna, rozsądna dziewczyn usuwa Tindera po jednym wieczorze w tej apce. Rozsądny facet, który nie szuka tylko ruchańska, też. Tylko przegrywy jakoś nie mogą zrozumieć dlaczego im się tam nie udaje...

Dlaczego przegrywy nie chodzą ciągle do klubów typu Energy2000, ale jakoś ciągle siedzą z tymi ludźmi na tinderze? Nie wiem, ale domyślam się, że brzydki ryj jest jakoś
  • Odpowiedz
MEGA GIGA COPE.


@JediKnight: jeśli tak, i żyję złudzeniami z fajnym domem, pracą, kobietą, z którą nie muszę się kłócić o pierdoły i perspektywą na piękną przyszłość to spoko, polecam ten MEGA GIGA COPE i nie chcę otwierać oczu ()

Jeśli ktoś chce tego zaznać to polecam usunąć Tinder, zrobić "Demonic Confidence", a dalej już samemu kombinować.
  • Odpowiedz