Wpis z mikrobloga

1.5 r temu byla ustawka kiboli Elana-Lechia. Bez sprzetu i Denis jako jedyny wyjal sprzet i nim zaatakowal jednego z Lechii, ze typ 4 miesiace lezal w szpitalu dlatego na gali pojawilo sie 50 kiboli z Lechii zeby dorwac Denisa i reszte z Elany. Przed stadionem czekalo jeszcze 100 osob z Gdanska.
Nie wiem #!$%@? czemu wszystkie te ugrupowania kiboli nie sa traktowane jako ugrupowania przestepcze i nie sa zamykani na przynjamniej 15 lat by #!$%@? z mozgu takie zachowania jak dzikusy i to jeszcze o jakies uposledzone klubiki ganiajace jak psy za pileczka xd
#highleague #famemma
  • 56
  • Odpowiedz
@Jax89: to że zostało tam pocięte kilkanaście osób to jest pewne ale nie można oskarżać Denisa za to że to właśnie on kogoś pociał i jako jedyny tam latał ze sprzętem
  • Odpowiedz
@corryand: mnie trochę dziwi że policja śledzi te grupy kiboli żeby nie dopuścic do ustawek w lesie. Jak chcą sie nawzajem sami eliminować bez postronnych to w sumie w czym problem. Chyba że policja boi się o selekcje naturalną w tym środowisku i zajmują się nimi jak leśnicy dzikami xD
  • Odpowiedz
@Boxcutter: w sumie nawet nie wiem co policja robi by ich wyeliminowac z tego co widze to nic. Ustawki w lesie powinny byc dozwolone i dac im jeszcze siekiery by siebie wzajemnie wyeliminowali ze spoleczenstwa. Ale za #!$%@? w publicznym miejscu od razu za kraty czy kara smierci. Nikt nie potrzebuje takich dzikusow w spoleczenstwie.
  • Odpowiedz