Wpis z mikrobloga

1.5 r temu byla ustawka kiboli Elana-Lechia. Bez sprzetu i Denis jako jedyny wyjal sprzet i nim zaatakowal jednego z Lechii, ze typ 4 miesiace lezal w szpitalu dlatego na gali pojawilo sie 50 kiboli z Lechii zeby dorwac Denisa i reszte z Elany. Przed stadionem czekalo jeszcze 100 osob z Gdanska.
Nie wiem #!$%@? czemu wszystkie te ugrupowania kiboli nie sa traktowane jako ugrupowania przestepcze i nie sa zamykani na przynjamniej 15 lat by #!$%@? z mozgu takie zachowania jak dzikusy i to jeszcze o jakies uposledzone klubiki ganiajace jak psy za pileczka xd
#highleague #famemma
  • 56
@corryand: jakbyś widział filmik z ustawki to byś wiedział że to nie była ustawka 20/20 tylko minimum 50/50. Widać że w pewnym momencie lechia #!$%@?, i to nie przez jednego Denisa ze sprzętem...
@C00mpel: a to o tej konkretnej ustawce mowili Pawlowi? Tych ustawek pewnie bylo z kilkadziesiat. A czy tylko denis wyjal sprzet czy reszta osob z tej elany to jedno wychodzi, ze ci z lechii za to chcieli sie odegrac bo ktos powaznie ucierpial. Oczywiscie nie jest mi zal zadnej ze stron bo obie grupy powinny byc wykluczone ze spoleczenstwa. Zal mi tylko postronnych ludzi ktorzy moga ucierpiec przez takie cwiercmozgi. A
@corryand:

W Chinach, Singapurze, Korei Pld czy Japoni nie ma takich problemow. Spoleczenstwo chodzi ustawione jak w zegareczku.

Te kraje mają swoje inne problemy które dla cywilizacji białego człowieka są obce. Gdyby przyszło ci żyć w krajach azjatyckich czułbyś się jako Europejczyk jak tresowana małpa.
@corryand: > a to o tej konkretnej ustawce mowili Pawlowi? Tych ustawek pewnie bylo z kilkadziesiat. A czy tylko denis wyjal sprzet czy reszta osob z tej elany to jedno wychodzi, ze ci z lechii za to chcieli sie odegrac bo ktos powaznie ucierpial.
nie no ty jakiś odklejony jesteś XDDDDDDDDD
@corryand tu nie chodzi o żadne kluby, oni mają je w dupie, bo są tylko pretekstem. Tu chodzi o poczucie przynależności do danej grupy. Czysta psychologia: grupa jest zawsze silniejsza od jednostki, więc przynależność do niej zapewnia danemu osobnikowi większe szanse na przeżycie. Kibole to bardzo prości ludzie, pewnie nawet tego nie ogarniają.
@corryand: Moja żona pracuje jako pies w kryminalnym, oni sa traktowani jako grupy przestepcze, sa prowadzone operacje przeciwko nim, ale nie masz w kodeksie zakazu kibicowania zeby za to cie zamkneli, dlatego te operacje wywiadowcze ktore sa prowadzine przeciwko nim to po to zeby zamknac za inne „dzialalnosci” ktorymi sie zajmuja
@fapowiczowski: nie wiem ja nie rozumiem zachowań organizmow jednokomorkowych. Nad nimi powinno sie prowadzic badania i leczyc.
I w sumie bycie w takiej grupie wlasnie bardziej zagraza ich przezyciu niz zyciu na wlasna reke jak kazdy normalny wolny czlowiek. Zastanawiam sie czy w tych ugrupowaniach sa jakies osobniki z wyksztalceniem wyzszym niz podstawowe lub zawodowe i jak tacy zarabiaja na zycie i co ich popchnelo do takiej agresji. Chyba nieszczesliwe dziecinstwo,