Wpis z mikrobloga

1.5 r temu byla ustawka kiboli Elana-Lechia. Bez sprzetu i Denis jako jedyny wyjal sprzet i nim zaatakowal jednego z Lechii, ze typ 4 miesiace lezal w szpitalu dlatego na gali pojawilo sie 50 kiboli z Lechii zeby dorwac Denisa i reszte z Elany. Przed stadionem czekalo jeszcze 100 osob z Gdanska.
Nie wiem #!$%@? czemu wszystkie te ugrupowania kiboli nie sa traktowane jako ugrupowania przestepcze i nie sa zamykani na przynjamniej 15 lat by #!$%@? z mozgu takie zachowania jak dzikusy i to jeszcze o jakies uposledzone klubiki ganiajace jak psy za pileczka xd
#highleague #famemma
  • 56
  • Odpowiedz
@fapowiczowski: chociaz takie prawo istniec ze za uczestnictwo w zorganizowanej kibolskiej grupie przestepczej powinna byc kastracja i odebranie praw wyborczych. To samo zastosowalbym do wszystkich innych przestepcow, pijako, cpunow, żuli i innych dewiantow.
  • Odpowiedz
@corryand: Zonka akurat nie jest w grupie operacyjnej ktora zajmuje sie bojowkami, ale mowila ze to nie takie proste, nasze prawo jest dziurawe, policja chce, ale wychodzi jak zawsze. Choc czesto pojedyncze jednostki trafiaja, tylko ze za to sa krotkie wyroki, kilka miesiecy.
  • Odpowiedz
@corryand: Policja jest bezsilna, ale dlatego ze prawo jest takie jakie jest. Zona w swojej 8 letniej sluzbie otworzyla ogien 2 razy, ciagnelo sie to za nia miesiacami, juz myslala ze rzuci ta robote, mamy z czego zyc, zarabiam 10 razy wiecej od niej jako inzynier wiec wyjebka, ale psem sie jest. To nie jest robota jak w wazywniaku, 8h i na chate
  • Odpowiedz
@Pitterro: ja ubolewam nad karami za uzycie broni w obronie wlasnej. Odstrzelisz kogos kto z nozem do ciebie wyskakuje i to ty jeszcze pojdziesz siedziec za niewinnosc. Albo przykladowo ktos wlamuje ci sie przez okno, czy w ogole stawia stope na twoj ogrodek to z miejsca powinies miec prawo go zastrzelic jak w texasie. Nie wiem co to za smieszne prawo chroniace przestepcow.
  • Odpowiedz
@corryand: Prawo do obronily wlasnej to jedno, policjant boi sie uzyc broni bo pan prokurator bedzie to ciagnal tak dlugo, zeby tylko uprzykrzyc zycie, albo jeszcze robote stracisz. Jezeli w momencie zagrozenia zycia/zdrowia twojego lub twojego partnera na sluzbie (tudziez po za nia bo moja żonka akurat broni nie zdaje tylko zabiera do domu) musi kilka razy sie zastanawiac czy warto to nie jest dobre. Spytaj kazdego psa o bron,
  • Odpowiedz
@Pitterro: mam kilku znajomych na komendzie ale nigdy nie byli zmuszeni do wystrzalu z broni ale w obronie wlasnej czy osoby 3 nie ma co sie zastanawiac. Mowie tutaj o obronie podczas ataku bo strzelanie np do zlodzieja to inna bajka xd Prokuratura wszcze sledztwo ale b. ciezko jest udowodnic wine jesli np. sa swiadkowie, policjant byl trzezwy i postrzelony nie stosowal sie do wczesniejszych wezwan do porzucenia broni.
  • Odpowiedz
@corryand: typie, najpierw piszesz posta, nie podkreslajac, ze cytujesz jakiegos smietnika, a potem wielce zesrany, bo ludzie cie wysmiali o farmazony xDDDDDDD po pierwsze podkreslaj, ze cytujesz, bo to wygladalo jak informacja od ciebie, po drugie, nie cytuj farmazoniarzy dzbanow

elo
  • Odpowiedz
@Partyzant91: idealnie w punkt, jak widzisz mireczek nie rozumie w czym problem xDDDD pisze posta taka maniera, jakby to bylo info od niego, nie podkreslajac, ze to cytowanie jakiegos smiecia na lepca i teraz sie sra i rzuca, #!$%@? o tym, ze A TO MALO USTAWEK BYLO? xDDDDDDDDDD

no wlasnie... tak, malo, to jedyna ustawka o ktora moglo chodzic wlasnie xDDDDDDD i kazdy o tym wie, baaa, ludzie toc jeszcze
  • Odpowiedz
@corryand: ale #!$%@?ło pod wpisem kibolskiego bydła, że też te debile potrafią czytać i pisać xDDDDDD ja jako gdańszczanin i ktoś kto zajmuje się sportami walki połowę życia czuję się wysoce zniesmaczony obecnością tego gówna kibolskiego i patolskich gal plugawiących piękny sport jakim jest MMA w moim mieście, niech #!$%@?ą na księżyc
  • Odpowiedz
@yungdupa: hahahah fragment o tym, ze "że też te debile potrafią czytać" zrobił mi dzień xdd
Też mnie to dziwi bo te kibolskie zachowania to jakies zrzwierzecenie chociaz nawet zadne stada ssakow na siebie grupowo nie napadaja w celu jakiegos wyimaginowanego fanatyzmy. Tylko ten okropny gatunek ludzki jest zdolny do takiego gowna i jeszcze beda zastraszac ludzi xdd Zastraszac to sobie moga #!$%@? co wyznaja te ich smieszne zasady o
  • Odpowiedz
@bergerking ci co potrafią sobie podporządkować innych i korzystać na ich głupocie są bardzo inteligentni. To normalne w naturze, że lepszy organizm ustawia sobie słabszy tak jak mu pasuje. Sprawczość, władczość i poczucie przewagi.
  • Odpowiedz