Wpis z mikrobloga

porównaj sobie to co wyżej napisałeś z tym co niżej napisałeś jakiś czas temu:


@stray_dog: w sensie że spadło mi poczucie humoru, bo kiedyś naśmiewałem się z debili na wykopie, a teraz odpisuję im na poważnie?
  • Odpowiedz
o ile skupiłbym się bardziej na temacie niż kompulsywnym lekceważącym nazywaniem wszystkich wokół wykopkami, to oczywiście masz rację i może kiedyś się nadasz do dorosłej dyskusji. Problem w tym że dyskutujesz z próżnią, bo nikt nigdy nie sugerował że jest inaczej niż twierdzisz


@Wap30: akurat na wykopie bez problemu znajdziesz osoby, które twierdzą, że najlepszym sposobem poznawania kobiet jest wyciagnięcie przy nich wielkiego penisa. Niestety, na wykopie nie ma ucieczki przed
  • Odpowiedz
@bh933901: między "to [inicjowanie] w przeważającej większości robią mężczyźni" a "kobiety też podrywają" widzisz jakąś rozbieżność? Tak, znowu oba są prawdą jednocześnie, tylko skala jest mocno inna. Możemy sobie mówić i przed tydzień o wszelkich odstępstwach od normy ale fakt pozostaje, że relacje damsko-męskie wyglądają na ogół skrajnie różnie z obu perspektyw i nastawianie mężczyzn na oczekiwanie że może być inaczej (bo czasem może) nie prowadzi dla nich do niczego dobrego.
  • Odpowiedz
między "to [inicjowanie] w przeważającej większości robią mężczyźni" a "kobiety też podrywają" widzisz jakąś rozbieżność?


@Wap30: halo, coś tam pisałeś o trzymaniu się tematu i "dorosłych dyskusjach". Tematem było, czy kobiety rozumieją w ogóle problem zawierania przez mężczyzn kontaktów z nimi, a nie to, kto takie kontakty częściej inicjuje. Nie muszę udowadniać zdania przeciwnego, że kobiety częściej podrywają. Wystarczy zauważyć, że robią to na tyle często, że zdają sobie sprawę, z
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Ja tak kiedyś myślałam, a nawet zrobiłam, bo myślałam że im wystarczy "dać szansę"
otóż jak sobie szukasz znajomych wśród spyerdolin społecznych to nic z tego nie wyjdzie.
Skończyło się na tym że imprezowałyśmy z koleżanką dosyć często (grile, imprezy, wyjazdy za miasto) a jak przyszło co do czego to się okazało że lasencja #!$%@?ła rok szkolny, bo się w między czasie nie uczyła. Gdzie mi się w tym samym
  • Odpowiedz