Wpis z mikrobloga

i z kim ma te znajomości zawierać po 30 XD

znajomości się tworzy na lvl 12-25 a ludki po 30 to co najwyżej na kawę na przerwie w pracy XD

30 latki mają już zobowiązania - pracę, rodzinę i nie mają czasu jeszcze niańczyć losowo spotkanych osób


@SarahC: Teoretycznie się da, ale to trzeba szukać wśród podobnych sobie osób, które też przegrywają życie albo nie mają tych wszystkich zobowiązań. Takie można
  • Odpowiedz
@michau507: dlatego przez całe życie obarczałem mojego starego semichada, który darł na mnie ryja i nie okazywał współczucia.

A prawda jest taka że nadopiekuńcza #!$%@? w postaci mojej mamusi wykastrowała mnie społecznie pod każdym względem.

Nie jest ze mną totalnie źle, ale wolałbym żeby starsi więcej mi dali swobody i bardziej puszczali luźno w świat.
  • Odpowiedz
@michau507: ale ciągle możesz wychodzić. To, że wtedy nie wychodziłeś to nie znaczy, że nie możesz teraz próbować. Tylko się nie poddawaj po pierwszych 68 nieudanych próbach rozmowy z ludźmi bo to zajmuje w ujj czasu, żeby się nauczyć gadać i żeby chodź trochę być zabawnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@michau507: Same, od jakiegoś czasu próbuje to nadrabiać, ale nie jest tak łatwo. Mam duże zaległości. Niby jest spoko, ale czasem łapię takiego smuta, że po co to wszystko, skoro i tak się nic nie zmienia. Nie wiem, czy kiedykolwiek mi się to uda, bo jestem już coraz starszy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@michau507: to czy zagdasz czy nie nie ma znaczenia
Jak jesteś 8/10 masz dopięta łapę formę hajs auto mieszkanie dopiero wtedy możesz zagadać ew tinder
Inaczej to będziesz się odbijał od ścianę ew biegał za #!$%@?
  • Odpowiedz
@michau507:

Matka mnie ciągle pyta, czemu nie umiem zagadać do dziewczyn. Yyyyy #!$%@? może dlatego że całe życie miałem siedzieć w domu i tylko się uczyć, nigdzie z kolegami nie wychodzić na piwo, niczego nie próbować, bo coś może się stać


Wychodziłem z domu, piłem piwo ze znajomymi, ale nadal nie umiem xD

Przyznaję oczywiście że takie wychowanie jest ujowe.
  • Odpowiedz
@michau507: Ale wiesz, to nie jest tak, że jak chodzisz na piwo, ćpasz, nie uczysz się i szwędasz się po mieście, to masz powodzenie u kobiet. Prawda jest gdzieś po środku. Spędzanie czasu z koleżankami ze szkoły pewnie byłoby skuteczniejsze niż ćpanie i chlanie z kumplami.
  • Odpowiedz
@michau507: a ojciec co mówi? To raczej rola ojca by chłopa nauczyć radzić sobie w życiu... matka ma zapewnić bezpieczeństwo i opiekę dziecka do lat 6 i wsparcie emocjonalne. Resztę rzeczy głównie ojciec.
  • Odpowiedz
bo matki nie rozumieją że mężczyzna musi mieć osobny zestaw umiejętności żeby tylko nawiązać potencjalnie produktywną (w sensie "romantycznym") komunikację z kobietą. Dla nich większość tematu sprowadzała się do czekania na kandydata, więc skąd miałyby wiedzieć jak to wygląda z drugiej strony.


@Wap30: według wykopków pewnie tak to wygląda, że kobieta tylko czeka aż przyjdzie chad, coś tam sobie mrukną i idą kopulować. W rzeczywistości kobiety też muszą opanować kontakty międzyludzkie,
  • Odpowiedz
@michau507: Tak, chlałbyś z kolegami to wyszedłbyś na ludzi (i miał może jeszcze mordę obitą, albo sam byś bił). Bardzo dobrze, że ci zabraniali.
A takie zwalanie winy na rodziców, albo jednego rodzica to typowe akurat na wykopie. Na kobiety trzeba jechać.
  • Odpowiedz
według wykopków pewnie tak to wygląda, że kobieta tylko czeka aż przyjdzie chad, coś tam sobie mrukną i idą kopulować. W rzeczywistości kobiety też muszą opanować kontakty międzyludzkie


@bh933901: o ile skupiłbym się bardziej na temacie niż kompulsywnym lekceważącym nazywaniem wszystkich wokół wykopkami, to oczywiście masz rację i może kiedyś się nadasz do dorosłej dyskusji. Problem w tym że dyskutujesz z próżnią, bo nikt nigdy nie sugerował że jest inaczej niż
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@michau507: ja to obserwuję, że żaden mój znajomy i patrząc po internetach większość modłych ma poważny problem z rodzicami, nie rozumiemy się, mam wrażenie, że na tyle szybko przeszła transformacja Polski i mentalności przez 30 ostatnich lat, że mlodz poszli do przodu, a nasi rodzice zostali z tyłu w PRLu i myślą, że są najmądrzejsi, a tak naprawdę #!$%@?ą ze nie możemy ich znieść
  • Odpowiedz