Wpis z mikrobloga

@Amikamamy: a wywołała jakaś zadymę?Biła się z kimś?Ja gościowi żartowałem,że się do Jadownik przeprowadza i będzie relacjonował live jedyne szczęśliwe pożycie żmijów,a on to na serio wziął...aha-za rączkę się go trzyma.
@kipman1: Ona akurat z tymi dymami nic nie ma wspolnego. To utarczki ludzi, ktorzy taką Elizkę, probujaca podpiac sie pod to srodowisko (przeciez Elizka grypsowala, ze wie, jakie odzywki w wiezieniu moga zapewnic #!$%@?) co najwyzej wysmieja i nazwa "rozkapryszona malolata". Dodatkowo, kto inny niz oni moglby ryzykowac swoje zdrowie zeby tylko nagrac 5 minut afery, ktora zrobili ludzie ze srodowiska ciecia maczetami. Ale Elizka to dzieciak, wpadla w pulapke "bycie
@X0__x0: Za mocno wjechało ci myślenie że ludzie oglądaja HP - Jay i Elizka byli po prostu na gali i przypadek sprawił że na ich trybunie były dymy. Domyślam się że byli tam prywatnie i na chybił trafił kupili bilety przez internet jak większość ludzi.
Dorabianie jakiś historii gangstersko-kibolskim jest bez sensu - oni nie mają z tym nic wspólnego. Program HP się skończył - mogą spędzać czas jak chcą i
@kipman1: Chodziło mi właśnie o fakt odwoływania się do "ulicznych reguł" i w tym przypadku, mimo iż na gali znaleźli się dla samej gali, a nie kibolskiej bójki, to wciąż zamiast zostać na miejscach czy oddalić się w bezpieczne miejsce, telefon w rękę, nagrywanko i byleby być jak najbliżej "akcji". A próba bycia "częścią" jakiejś społeczności, która śmieje się z takich jak ty, też wygląda jak płacz o akceptację. Ja zdaję