Wpis z mikrobloga

Też macie takie doświadczenia z babami na portalach ogłoszeniowych? Z chłopem to raz dwa - cena dobra, można nawet ponegocjować. Umawiasz się za pół godziny, podjeżdżasz, pogawędzisz. Chłop Ci jeszcze pomoże przenieść,
czy spakować, a raz to nawet chłop mi całe krzesło rozkręcił do transportu i jeszcze kluczyk do regulacji dał za darmo.

A z babą? Z babą to gorzej jak w lesie obsranym gównem. Ceny o wiele wyższe niż u kolesi. Negocjacja? Zapomnij. Jak piszesz do baby to już na starcie masz 50% szans, że w ogóle Ci odpisze. Chcesz dopytać o szczegóły? #!$%@?ŁO CIĘ? JAK TY KU4WA ŚMIESZ DOPYTYWAĆ O JAKIEŚ SZCZEGÓŁY P0LKI KSIĘŻNICZKI??? BAN NATYCHMIASTOWY i koniec transkacji - tylko se możesz popatrzeć, że przedmiot wisi i czeka barana, który weźmie to podejrzane g00wno wiszące już 3 miesiąc. MASAKRA.

#p0lka #olx #logikarozowychpaskow #madki #blackpill #redpill #przegryw
  • 9
@swiety_spokoj ja kiedyś ziomkowi rozkręciłem szafę, wystawiłem za płot, nawet chciałem pomóc przenieść do samochodu ale stwierdził, że sam przeniesie xD co najlepsze, zapomniałem o tych półkach wewnątrz szafy i po 3 dniach dosłałem smsa, że halo, o półkach zapomniałem xD a gościu nic, nawet by się nie zorientował. Dowiozłem mu pod adres już na własny koszt. A teraz w drugą stronę, czego bym na OLX nie kupił to zawsze cena trochę
@swiety_spokoj moje doświadczenia są takie, że kobieta przyjeżdża z kimś i sobie znoszą z gachem meble czy inne rzeczy, a chłop przyjedzie sam i oczekuje, że będzie się z nim dźwigać i się #!$%@? jeszcze rozliczać chce na koniec jak wszystko w bagażniku najlepiej
@swiety_spokoj: jakiś czas temu sprzedawałem kanape. No i pojawiła się ONA.
Najpierw wiadomość z prośbą o rezerwację, na którą odpisałem że rezerwacji nie ma i jak przyjedzie to kupi. Więc ona będzie o 17 z mężem. O 16 wiadomość czy OCZYWIŚCIE pomogę że znoszeniem na dół do samochodu - nie pomogę. Tu już nastąpiła obraża majestatu i foch, bo jak to. I że teraz oni muszą załatwiać szwagra do pomocy -
@Dziki_czoug
Baby kumwa xd

A potem jak jest jakaś ogarnięta to się dziwi, że od razu ją się jak debilke traktuje. Chociaż w kontakcie z klientem podobnie niezależnie od płci. Podobnie w sensie, że jak debila traktujesz klienta, a jemu się to jeszcze podoba ( ͡º ͜ʖ͡º)