Wpis z mikrobloga

Jak tam polaczki, podobało wam się 500 plus? A podobają wam się ceny w sklepach i na stacjach benzynowych? Nie narzekać, tylko płacić na 700 plus dla dzieciorobów i 14 emerytury dla pissowskiego próchna. Jak tam kukle? Bolą? Przygotujcie się na więcej, chcieliście socjalistów u władzy to macie.

#bekazpisu #ekonomia #inflacja #polska
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Sisal
W całej Europie jest stawka 0 na benzynę?
Ktoś rządzi źle to mu też możemy?

Po i PiS jedna banda, pewnie poza kamerami wódkę razem piją xd ale za po była zielona wyspa.
  • Odpowiedz
najgorsze, że oni mogą serio wybory wygrać.


@Kaczypawlak: oni nie mogą wygrać tylko na 100% te wybory wygrają. Po to mają media i socjal a w ostateczności sądy które uznają nieważność wyborów i powtórkę :)
  • Odpowiedz
Przygotujcie się na więcej, chcieliście socjalistów u władzy to macie.


@niekibicujepilkarzom: kiedyś z perspektywy rodzica PiS rozdawał pieniądze. Teraz zostanie ich bohaterem ratującym od inflacji. Nikogo kukle nie będą boleć.
  • Odpowiedz
najgorsze, że oni mogą serio wybory wygrać


@Kaczypawlak: z drugiej strony jak wygra jakakolwiek inna partia, to TVP wyleje na nich wiadro pomyj, że kryzys który akurat się rozkręci to ich wina, stare baby będą przez 4 lata gadać że za pisu to było i po 4 latach znowu mamy pis u władzy. Nie wiem co gorsze.
  • Odpowiedz
Oni wygrają wybory w 2023 r., najwyżej sobie dobiorą paru sprzedajnych posłów do większości 231.


@niekibicujepilkarzom:

wygrają wybory i jeszcze obstawiam, że dadzą Ukraińcom prawa wyborcze, a oni w ramach wdzięczności dla polskiego rządu zagłosują na nich. Wcale by mnie to nie zdziwiło, po przekrętach jakie robią na każdym
  • Odpowiedz
  • 0
@Sisal

Na osobiste polecenie Tuska.
Mój błąd, ale każdy wiedział o co chodzi ;P Tu też że zaraz pewnie będzie drożej :(
  • Odpowiedz
@Rzulty_Pan_huhuhu: ja nie mam żadnej nadziei, ale i tak pójdę na wybory i zagłosuję na partię zgodną z moimi poglądami. Trochę czasu jeszcze jest, zawsze robię latarnik wyborczy i wtedy mam lepszy ogląd co i jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niekibicujepilkarzom: to jest chyba już ten moment że gdyby opozycja powiedziała że zniesie 500+ i inne socjale pisu to nie straciliby w sondażach. Obecnie pis podzielił kraj na części, swój elektorat który nienawidzi opozycji i żąda socjalu oraz na całą resztę która nienawidzi pisu.
  • Odpowiedz