Wpis z mikrobloga

Jak tam polaczki, podobało wam się 500 plus? A podobają wam się ceny w sklepach i na stacjach benzynowych? Nie narzekać, tylko płacić na 700 plus dla dzieciorobów i 14 emerytury dla pissowskiego próchna. Jak tam kukle? Bolą? Przygotujcie się na więcej, chcieliście socjalistów u władzy to macie.

#bekazpisu #ekonomia #inflacja #polska
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oni mogą serio wybory wygrać.


@Kaczypawlak: Ja nie wiem co by się musiało stać, żeby przegrali. Wszystkie afery przykrył covid i wojna, rozda się więcej pieniędzy a inflację się na glape i Putina zrzuci, ceny rosną ale to przecież wina prywaciarzy, a oni dobrzy bo dają i pomagają.
A z drugiej strony wewnętrzne walki w opozycji i władze i znowu sami że sobą będą przegrywać wybory nie z pisem
  • Odpowiedz
Ja nie wiem co by się musiało stać, żeby przegrali


@krzysiek944: ja wiem: zgon jarka, masowe bezrobocie, a wszystko idzie w tym kierunku

A z drugiej strony wewnętrzne walki w opozycji i władze i znowu sami że sobą będą przegrywać wybory nie z pisem


@krzysiek944: przecież oni nawet ich nie punktują w większości za to co odwalają, więc jak niby mają ich merytorycznie zjechać?
  • Odpowiedz
dla mnie to oczywiste, pytanie raczej brzmi, czy będą mieli bezwzględną większość sami, czy będą musieli powalczyć o posłów.


@Precypitat: specjalnie nie będą musieli, bo lewica ich jakoś zawsze w ich debilizmach popiera
  • Odpowiedz
@niekibicujepilkarzom: wygrają wybory i jeszcze obstawiam, że dadzą Ukraińcom prawa wyborcze, a oni w ramach wdzięczności dla polskiego rządu zagłosują na nich. Wcale by mnie to nie zdziwiło, po przekrętach jakie robią na każdym kroku.
  • Odpowiedz