Wpis z mikrobloga

@TymekB: 3 artykuły z największych portali sportowych na świecie. W komentarzach na yahoo sports też bardzo pozytywnie o Idze piszą ludzie. Oglądam turniej tylko na amerykańskim Tennis Channel i ani razu, gdy grała Iga nie usłyszałem jakiegoś jęku o jakieś rekordy. Wręcz przeciwnie, cały czas jest i ona i sztab wychwalana. Wczoraj np. Navratilova mówiły z Wozniacką, że super sprawa, że na butach ma napisane "Team Iga", a nie np. samo
@Madziol127: Jim Courier, Andy Roddick, Lindsay Davenport, James Blake też? Navratilova od kilkudziesięciu lat mieszka w stanach. Zaraz mi tu powklejacie komentarze amerykańskich i australijskich kibiców jak to cisną po Idze, na co ja Wam mogę wkleić bardzo pozytywne komentarze o Idze z tych samych nacji, ale po co? Odbiję piłeczkę - Zobaczcie jakie są komentarze ludzi z całego świata czy to na forach czy pod filmikami z zestawieniem najlepszych zagrań
@Aloha_from_Hawaii chodzi mi o media. Widać to doskonale po tym jak jest traktowany djokovic od lat. Bardzo duży wpływ na to co piszą tenisowe serwisy ma np. agencja IMG. Ich zawodnicy są częściej promowani. Iga nie dostaje tyle uwagi na ile zasługuje. Nie miałam na myśli kibiców.