Wpis z mikrobloga

Polacy są tak nieporadni, ze nie potrafią nawet zorganizować protestu przeciw PiS a nawet jakby już zorgsnizowali to na protest przyszli by nacjonaliści, ludzie z flagami lgbt, hasłami antyaborcyjnymi, hasłami prolife, po czym wszyscy pokłócili by się ze sobą i tyle by było xD
#gownowpis
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@renkaboga: no i tu jest ten problem bo jako zwykły szarak nie jestem w stanie się przebić. Mógłbym o tym napisać na wykopie i zobaczy to może kilka tysięcy osób. Z czego przyjdzie 15 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takie inicjatywy niestety muszą wychodzić od znanych osób a znane osoby rzadko chcą sie angażować w konkretne działania polityczne bo to może im zakończyć karierę ;) dlatego moim
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: typowo, to jest mega p------e, chciałby człowiek zaprotestować jak normalny obywatel to dojebią się zaraz do tego grupy, które wymieniłeś. w mediach by podkręcili temat i każdy z każdym miałby spinę wtedy. tym sposobem ludzie od razu zapomnieliby o głównym motywie i tym jak pis r---------a nam państwo
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LuxEtClamabunt: a może to ty jesteś problemem, bo jak były protesty przeciw rządowi to doszukiwales się tam konkretnych grup, które posłużą ci za wymowke, by nie dołączyć?

Przecież to są podstawy propagandy, aby pokazywać, że "ten protest to jakaś grupka radykałów, nie warto" xd
  • Odpowiedz
ja się nie doszukiwałem, ale widziałem jak inni się oburzają na różne hasła i symbole


@LuxEtClamabunt: Okej, trochę to brzmiało, jakbyś jednak sugerował, że problemem są te zróżnicowane/radykalne grupy, a nie to, że to propaganda ludziom wmówiła, że to jakiś problem.
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: Okej, trochę to brzmiało, jakbyś jednak sugerował, że problemem są te zróżnicowane/radykalne grupy, a nie to, że to propaganda ludziom wmówiła, że to jakiś problem.


@aegispolis: no mnie właśnie wkurza, że tak proste, ideologiczne wojenki rozdzielają polaków na tyle, że nie są w stanie ramie w ramie zaprotestować
  • Odpowiedz