Wpis z mikrobloga

@Majku_: Ten napis faktycznie razi i trochę psuje klimat, ale plus za sam pomysł. Ogólnie marzy mi się zobaczyć wydanie "Władcy Pierścieni" stylizowane na średniowieczny manuskrypt, ze stylizowanymi ilustracjami - kupowałabym <3 (ewentualnie patrzyła wzrokiem kotka z mema *heavy breathing*, bo cena takiego wydania pewnie przebiłaby przeciętną edycję kolekcjonerską).
@Apaturia: no.... takie wydanie to byłoby coś () Może kiedyś, jak będzie mi dane zarobić w życiu worek kasy, to przygotuję takie wydanie ( ͡ ͜ʖ ͡)
Póki co mam jednak ochotę przeczytać Władcę Pierścieni w oryginale - mam w domu książkę napisaną przez Alana Lee i wydaną w języku angielskim. Większość to były jego wspomnienia związane z produkcją
@Majku_: Skądś to znam :) Sprawiłam sobie na urodziny wydanie pudełkowe "Hobbita" i "Władcy Pierścieni" po angielsku, z ilustracjami Alana Lee - i teraz trudno mi sięgnąć z powrotem po polskie tłumaczenie.
@Apaturia: ooo, no teraz to mi narobiłaś ochoty na tę angielską wersję (ʘʘ) Ja Hobbita mam świetne wydanie "z objaśnieniami", ale po polsku, niemniej masa przypisów Douglasa Andersona robi świetną robotę.
Kupiłbym i poczytał oryginał, ale na razie i tak muszę poczekać - od miesięcy pracuję nad pewnym projektem literackim i z tego powodu na razie ogólnie niewiele czytam :)