Wpis z mikrobloga

mysle sobie teraz o kosmosie i w sumie #!$%@? sprawa jestesmy tacy mali w tym wszechswiecie i kazdym momencie może w nas coś #!$%@?ąć jakaś w #!$%@? duża asteroida albo nie wiem coś się #!$%@? ze słońcem nie wiem zderzy sie z jakąś inną gwiazdą czy coś albo czarna dziura gdzieś będzie blisko i nas wessie na razie wszystko działa i czlowiek sie tym nie przejmuje ale wiecie szansa mala w #!$%@? to tez szansa
mleko23 - mysle sobie teraz o kosmosie i w sumie #!$%@? sprawa jestesmy tacy mali w t...

źródło: comment_1654216140p3EzvtcHbN59zXo3csBnw1.jpg

Pobierz
  • 13
@mleko23: Ja patrzę szerzej. Ostatnio coraz częściej uderza mnie coś takiego, że jako ludzkość nie wiemy ani jak się tutaj znaleźliśmy, ani po co. Jest tak jakby cała ludzkość miała amnezję i musiała żyć z takim ciężkim kacem. Zdaję sobie sprawę z istnienia materii i #!$%@? mi głowę gdy sobie pomyślę, że może być coś więcej, inne wymiary. Jednocześnie z tyłu głowy mam myśli, że pewnie świadomość i ego ulegnie zniszczeniu
@bord0: to prawda, niby mamy technologię powiedzmy zaawansowaną, ale w eksploracji wszechświata ciągle raczkujemy i nie będzie nam dane dowiedzieć się prawdy, która będzie znana za kilka jak nie kilkadziesiąt tysięcy lat