Wpis z mikrobloga

@Kempes: jakiś mireczek kilka dni temu pisał, że Ukraińcy są w stanie swobodnie kontrolować sytuację w Siewierodoniecku z Lisiczańska, bo ten jest za rzeką, na wzgórzu, dając dogodną pozycję do ostrzału ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc ma to jakiś sens.
  • Odpowiedz
@Kempes: Ktoś mi mówił o takim wariancie, ale czysto spekulacyjnie, na zasadzie że to dziwne że tak łatwo Ukraińcy się wycofują z Siewierodoniecka, mimo że w terenie miejskim można zadawać duże straty. Nie wiem czy to może się potwierdzić, ale jeśli tak to będę miał duży uśmiech na ustach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wołam wykopowy bank inforamacji o wojnie. Temat ciekawy i wygląda na coś podobnego do łuku kurskiego, tyle że tym razem rusy tam utoną( ͡º ͜ʖ͡º)


@websterpl1: Cześć! Akurat mnie złapałeś jak na vikop spojrzałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jutro wleci raport i opiszę tam sytuację. Co do powyższych doniesień ukraińskich, to ciężko jednak odczytać je inaczej niż jako element wojny informacyjnej, chociaż
  • Odpowiedz
@GoGoPowerRangers: @Zydomasoneria: @corvulus: Cześć, Miraski! Wybaczcie, że nie piszę i o niczym nie informuję. Nie chciałem tutaj epatować własnymi problemami.
W dużym skrócie jestem w trakcie niespodziewanej i przyspieszonej przeprowadzki z uwagi na… niemożliwe do pogodzenia różnice charakteru z byłą już dziewczyną, że tak to dyplomatycznie ujmę. Klamotów się nagromadziło, do przejechania busem jest 300 km w jedną stronę, a kursów mam ze cztery. Do tego mam na głowie
  • Odpowiedz