Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Wydawnictwo Insignis zapowiada jedno z najbardziej oczekiwanych wznowień serii World of Warcraft. "Dzień Smoka" Richarda A. Knaaka pojawi się 29 czerwca 2022 roku. Książka w miękkiej oprawie zawiera 376 stron. Poniżej okładka i krótko o książce:

Dawno temu, w spowitych mgłą niepamięci czasach, Azeroth zamieszkiwały najprzeróżniejsze niezwykłe stworzenia. Tajemnicze elfy i śmiałe krasnoludy współistniały z plemionami ludzi w harmonii, ciesząc się pokojem. Było tak do chwili, w której przybycie demonicznej armii, znanej jako Płonący Legion, na zawsze zburzyło porządek świata. Dziś orkowie, smoki, gobliny i trolle toczą walkę o dominację nad rozproszonymi, skłóconymi królestwami. W ten oto sposób realizuje się złowieszczy plan, który zadecyduje o losach świata Warcraft.

W wyniku niepokojących napięć między najwyżej postawionymi czarodziejami świata, buntowniczy mag Rhonin wyprawia się w niebezpieczną podróż na opanowane przez orków ziemie Khaz Modan. Podczas swojej ekspedycji Rhonin odkryje zatrważający spisek, mroczniejszy niż wszystko, z czym do tej pory się zetknął. Jeśli w świecie Azeroth ma nastać kolejny świt, Rhonin będzie musiał zawrzeć niebezpieczny sojusz z pradawnymi istotami powietrza i ognia.


#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #insignis #warcraft #wow #worldofwarcraft
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Wydawnictwo Insignis zapowiada jedno...

źródło: comment_1654180200yMuHKT6zxpiMyEoMGp71YJ.jpg

Pobierz
  • 9
@Whoresbane: W ogóle jak te wszystkie książki wypadają? fajnie się to czyta? Polecacie? Czytałem tylko kroniki plus te dwie książki Exploring i dobrze się bawiłem, ale średnio właśnie jestem przekonany do tych jakby zwyczajnych książek.
@krzysiek1656: Grałem tylko w pierwszą grę (póki co), oglądałem film i spodobał mi się. Przeczytałem "Ostatniego Strażnika" i byłem zachwycony. Świetna rozrywka, zwroty akcji i świat przedstawiony mnie porwał. Zbieram wszystkie i lecę z maratonem. Zyskali fana ( ͡° ͜ʖ ͡°)