Wpis z mikrobloga

Ale zauważcie że na High League przynajmniej nie uciszają jak ktoś używa słów pedau czy cf3l nie to co na Fame gdzie 190+ zaraz gada "eeeeee ale tylko bez takich słów", albo Mś#!$%@? "Eeej nie używajmy takich słów bo nas na Twitchu oglądajaąą" za to akurat propsy bo takie uciszanie bo powie ktoś jakieś słowo #!$%@?
#famemma #highleague
  • 19
  • Odpowiedz
@07zglosSie: Wiem bo Twitch ma bardzo głupi regulamin mimo że YouTube też lubi cenzurować niektóre rzeczy to jednak wciąż jest dużo lepszy a poza tym Fame chyba nie ma live na Twitchu nigdy tylko streamerzy ich oglądają no ale w takim razie High pewnie też a jednak tam nie uciszają
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: Po prostu mnie cieszy że nie każą nie używać niektorych słów bo to i tamto a czemu tu ocenzurowałem? Bo niestety ale moderacja tu pozostawia wiele do życzenia
  • Odpowiedz
@Xetreyy: Sprawdziłem i faktycznie są zapisy, w każdym razie Twitch ma ogólnie tragiczny regulamin, na YouTube można sobie jeszcze mimo wszystko na dużo pozwolić
  • Odpowiedz
@kapustka_kiszona: @44kr: nadają bo to zawsze kilkadziesiąt tysięcy oglądających więcej to że ludzie się powtarzają w jakimś tam stopniu to jedna sprawa ale potem w materiałach marketingowych można powiedzieć że konferencje oglądało łącznie 300tys. osób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz