Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie że nawet jak uznacie ze np #mentzen to wartościowy człowiek, ktorego warto byłoby zobaczyć w Sejmie to głosując na niego możesz doprowadzić że tacy ludzie jak z picrela dostaną się do naszego rządu i będą decydować o naszej przyszłości.

#konfederacja #neuropa #bekazprawakow #wojna #polityka
Pobierz yahoomlody - Pamiętajcie że nawet jak uznacie ze np #mentzen to wartościowy człowiek,...
źródło: comment_1654147940gNoBg2bqOi8bwATYLZW41H.jpg
  • 25
za duzo bzdur w jednym poscie napisales


@93michu93: co? xD
Przyłapałem cię na kłamstwie chyba z 5 razy i dalej w to brniesz zarzucając mi pisanie bzdur hipokryto? xD

polecam ci ksiazke 'Kapitalizm i wolnosc' Friedmana, moze zrozumiesz postulaty konfy po przeczytaniu


@93michu93: czytałem, ale jak wspominałem piszemy o konfederosji a nie wybitnym ekonomiście więc miej chociaż odrobinę godności i skończ kłamać
czytałem


@Deska_o0: jesli czytales i nie widzisz, ze wiekszosc postulatow konfy jest zaczerpnieta z tej ksiazki to albo czytales nieuwaznie, albo nie znasz programu konfy albo jestes po prostu malo inteligentny.

@trzydrzwiowypentaptyk: aaa, jeszcze zapomnialem wspomniec o glosowaniu za 13/14 emerytura. Demokracja jest uposledzona, pis to wykorzystal i teraz wszystkie inne partie procz konfy beda w to brnac bo przeciez za pisu ludzie dostawali pieniadze za darmo, ktokolwiek przejmie wladze
nie widzisz, ze wiekszosc postulatow konfy jest zaczerpnieta z tej ksiazki


@93michu93: prosiłem żebyś skończył kłamać i odnosic się do własnych urojeń a nadal to robisz, gdzie te postulaty?

albo nie znasz programu konfy


@93michu93: nikt go nie zna z prostego powodu, on po prostu nie istnieje

albo jestes po prostu malo inteligentny.


@93michu93: i to standardowe hasło do łowienia frajerów "konfe rozumiejo tylko inteligenci mimo że nie robi
@Deska_o0: tak, reforma szkolnicta(bon edukacyjny). Moze juz dawno czytales i zapomniales.

Gosciu, teraz tak logicznie, skup sie. Na konkretnym przykladzie - Friedman uzasadnial sensownosc bonu edukacyjnego, konfa skopiowala pomysl Noblisty (nie tylko ten, ale zebys ogarnal wezmy jeden. Bez straty ogolnosci). Jesli konfa powtarza to co mowil Friedman za swojego zycia i napisal tez o tym w swojej ksiazce po czym twierdzisz, ze to co mowi konfa jest bez sensu to
prosiłem żebyś skończył kłamać i odnosic się do własnych urojeń a nadal to robisz, gdzie te postulaty?


@93michu93:fikołki już pokazałeś, czas na konkrety ponieważ trzeci raz proszę o to samo i cię to przerasta, przykre że ktoś tak tępy ucieka się do sugerowania małej inteligencji innej osoby tylko dlatego że nie chce ślepo uwierzyć w kłamstwa o tym że konfederosja=Friedman i śmie oczekiwać jakiegoś źródła