Wpis z mikrobloga

przeciez mentzen to członek konfederosji pełną gębą, populizmy o podatkach i chęć wprowadzenia państwa wyznaniowego


@Deska_o0: alez klamstwa xD
Nie populizmy tylko napisany caly projekt i nie panstwo wyznaniowe tylko panstwo z pelna wolnoscia slowa.
  • Odpowiedz
Nie populizmy tylko napisany caly projekt


@93michu93: masz na myśli te wysrywy o gospodarce zawierające między innymi oddanie decyzji o rozwodzie świeckim kościelnym oficjelom usunięte na prędce?

nie panstwo wyznaniowe tylko panstwo z pelna wolnoscia slowa.


@93michu93: oczywiscie z wyłaczeniem obrażania jego bozi bo to się nie godzi, do tego plucie na bohaterów narodowych przez podpisanie konfederacji gietrzwałdzkiej
jeżeli 93 jest rocznikiem urodzenia to jest jeszcze dla ciebie nadzieja
  • Odpowiedz
oczywiscie z wyłaczeniem obrażania jego bozi bo to się nie godzi, do tego plucie na bohaterów narodowych przez podpisanie konfederacji gietrzwałdzkiej

jeżeli 93 jest rocznikiem urodzenia to jest jeszcze dla ciebie nadzieja


@Deska_o0: do hejtparku tutaj pijesz? Oglądałeś, zrozumiałeś co powiedział?
Powiedział, że chciałby całkowitej wolnosci, a jeśli to jest niemożliwe to nie jest do końca przekonany ale oddałby możliwość obrażania Religii, każdej religii.

To powiedział, a teraz powiedz co zrozumiałeś.
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o projekt ustawy to zakładający obniżenie podatków.


@93michu93: jeżeli piszesz o czymś jakby istniało to warto podzielić się źródłem

Powiedz na kogo głosujesz


@93michu93: w najbliższych wyborach na pis

dlaczego na pewno mają gorsza wizję na ekonomię


@93michu93: każdy kto ma jakąkolwiek posiada lepszą niż konfederacja która po prostu jej nie ma
  • Odpowiedz
@93michu93: zapomniałem wspomnieć, żaden socjal mi nie przysługuje, uciekłem po zdobyciu drugiej kadencji przez PiS, ten kraj musi upaść żeby do ich betonu cokolwiek dotarło ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
jeżeli piszesz o czymś jakby istniało to warto podzielić się źródłem


@Deska_o0: nie widze tego ale masz pierwszy z brzegu pomysl konfy: https://www.fakt.pl/pieniadze/finanse/kwota-wolna-od-podatku-pierwszy-sejmowy-projekt-konfederacji/llj7cer

z 2019, juz wtedy mowili o kwocie wolnej od podatku 30k, a nie 3k xD

każdy kto ma jakąkolwiek posiada lepszą niż konfederacja która po prostu jej nie ma


@Deska_o0: zyl kiedys taki gosc - Milton Friedman. Zadalem sobie troche trudu i przeczytalem jego ksiazki. Wieszosc z
  • Odpowiedz
nie widze tego


@93michu93: ponieważ kłamiesz i nic takiego nie istnieje

zyl kiedys taki gosc - Milton Friedman.


@93michu93: typie, znowu kłamiesz piszemy o konfederosji a nie wybitnym ekonomiście

twierdzisz, ze gosc z Noblem z ekonomii nie ma zadnej wiedzy ekonomicznej


@93michu93: w którym miejscu? skończ już kłamać bo to przykre

konfa juz sie wycofala z wyjscia z unii


@93michu93: ile razy można skłamać w jednym wpisie? Masz
  • Odpowiedz
@Deska_o0: dobra, za duzo bzdur w jednym poscie napisales, nie ma sensu dalej dyskutowac ale polecam ci ksiazke 'Kapitalizm i wolnosc' Friedmana, moze zrozumiesz postulaty konfy po przeczytaniu
  • Odpowiedz
od zawsze Platforma, w Polsce było lepiej przed 2015 rokiem.


@trzydrzwiowypentaptyk: xD
kradziez hajsu z ofe, zadluzanie kraju, niezliczona liczba afer, Ochojska, Sterczewski i Jachira na pokladzie, groszowe plywy z vatu itd. itd.
ziomek, ty w 2015 miales 15 lat, do roboty nawet nie chodziles i chcesz mnie umoralniac i probowac wysmiewac ze wzgledu na moj wiek? xD
ale sie sam teraz zdeskrydetowales, rocznik 2000 uwaza, ze przed 2015 bylo lepiej
  • Odpowiedz