Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie że nawet jak uznacie ze np #mentzen to wartościowy człowiek, ktorego warto byłoby zobaczyć w Sejmie to głosując na niego możesz doprowadzić że tacy ludzie jak z picrela dostaną się do naszego rządu i będą decydować o naszej przyszłości.

#konfederacja #neuropa #bekazprawakow #wojna #polityka
Pobierz yahoomlody - Pamiętajcie że nawet jak uznacie ze np #mentzen to wartościowy człowiek,...
źródło: comment_1654147940gNoBg2bqOi8bwATYLZW41H.jpg
  • 25
przeciez mentzen to członek konfederosji pełną gębą, populizmy o podatkach i chęć wprowadzenia państwa wyznaniowego


@Deska_o0: alez klamstwa xD
Nie populizmy tylko napisany caly projekt i nie panstwo wyznaniowe tylko panstwo z pelna wolnoscia slowa.
Nie populizmy tylko napisany caly projekt


@93michu93: masz na myśli te wysrywy o gospodarce zawierające między innymi oddanie decyzji o rozwodzie świeckim kościelnym oficjelom usunięte na prędce?

nie panstwo wyznaniowe tylko panstwo z pelna wolnoscia slowa.


@93michu93: oczywiscie z wyłaczeniem obrażania jego bozi bo to się nie godzi, do tego plucie na bohaterów narodowych przez podpisanie konfederacji gietrzwałdzkiej
jeżeli 93 jest rocznikiem urodzenia to jest jeszcze dla ciebie nadzieja
oczywiscie z wyłaczeniem obrażania jego bozi bo to się nie godzi, do tego plucie na bohaterów narodowych przez podpisanie konfederacji gietrzwałdzkiej

jeżeli 93 jest rocznikiem urodzenia to jest jeszcze dla ciebie nadzieja


@Deska_o0: do hejtparku tutaj pijesz? Oglądałeś, zrozumiałeś co powiedział?
Powiedział, że chciałby całkowitej wolnosci, a jeśli to jest niemożliwe to nie jest do końca przekonany ale oddałby możliwość obrażania Religii, każdej religii.

To powiedział, a teraz powiedz co zrozumiałeś.
Jeśli chodzi o projekt ustawy to zakładający obniżenie podatków.


@93michu93: jeżeli piszesz o czymś jakby istniało to warto podzielić się źródłem

Powiedz na kogo głosujesz


@93michu93: w najbliższych wyborach na pis

dlaczego na pewno mają gorsza wizję na ekonomię


@93michu93: każdy kto ma jakąkolwiek posiada lepszą niż konfederacja która po prostu jej nie ma
@93michu93: zapomniałem wspomnieć, żaden socjal mi nie przysługuje, uciekłem po zdobyciu drugiej kadencji przez PiS, ten kraj musi upaść żeby do ich betonu cokolwiek dotarło ¯\_(ツ)_/¯
jeżeli piszesz o czymś jakby istniało to warto podzielić się źródłem


@Deska_o0: nie widze tego ale masz pierwszy z brzegu pomysl konfy: https://www.fakt.pl/pieniadze/finanse/kwota-wolna-od-podatku-pierwszy-sejmowy-projekt-konfederacji/llj7cer

z 2019, juz wtedy mowili o kwocie wolnej od podatku 30k, a nie 3k xD

każdy kto ma jakąkolwiek posiada lepszą niż konfederacja która po prostu jej nie ma


@Deska_o0: zyl kiedys taki gosc - Milton Friedman. Zadalem sobie troche trudu i przeczytalem jego ksiazki. Wieszosc z
nie widze tego


@93michu93: ponieważ kłamiesz i nic takiego nie istnieje

zyl kiedys taki gosc - Milton Friedman.


@93michu93: typie, znowu kłamiesz piszemy o konfederosji a nie wybitnym ekonomiście

twierdzisz, ze gosc z Noblem z ekonomii nie ma zadnej wiedzy ekonomicznej


@93michu93: w którym miejscu? skończ już kłamać bo to przykre

konfa juz sie wycofala z wyjscia z unii


@93michu93: ile razy można skłamać w jednym wpisie? Masz
od zawsze Platforma, w Polsce było lepiej przed 2015 rokiem.


@trzydrzwiowypentaptyk: xD
kradziez hajsu z ofe, zadluzanie kraju, niezliczona liczba afer, Ochojska, Sterczewski i Jachira na pokladzie, groszowe plywy z vatu itd. itd.
ziomek, ty w 2015 miales 15 lat, do roboty nawet nie chodziles i chcesz mnie umoralniac i probowac wysmiewac ze wzgledu na moj wiek? xD
ale sie sam teraz zdeskrydetowales, rocznik 2000 uwaza, ze przed 2015 bylo lepiej