Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zastanawiam się czy dalej ciągnąć relację z #niebieskipasek
Zacznę od tego, że nasz kontakt zaczął się internetowo i dłuższy czas tylko ze sobą pisaliśmy, czasem rozmawialiśmy telefonicznie. Od razu dało się zauważyć, ze jesteśmy zupełnie innymi ludźmi, ale nie było to jakimś problemem, a nawet często plusem. Starał mi się imponować, ja mu z resztą też, ale u mnie przygasło z momentem, gdy u niego już szczególnych starań nie widziałam. Z biegiem czasu coraz mniej interesuje się moim dniem, mną, moimi sprawami - nie mówię, że wcale. Ja się nim interesuję ciągle, ale jak zauważyłam, że coraz bardziej mnie zlewa to też przygasłam.
Z początku doceniał we mnie wyrozumiałość, otwartość i zaangażowanie - z żadną tak nie miał. Teraz widocznie o mnie musiał mniej się starać i widać u niego spadek zaangażowania. Ostatnio jak przeglądałam nasze rozmowy sprzed kilkunastu dni to wygląda na to, że ja pisze dużo, a ten prawie jedynie mi odpisuje (ofc pytam o jego sprawy, ale też nie mówi nic więcej) krótkim zdaniem czy słowem. nie nie piszę o jakichś #!$%@? tylko o rzeczach związanych z moja pasją. Ja rozumiem, ze nie może mieć czasu tylko, że to nie jest takie czarno-białe ;). Kiedy coś odwalił i bał się, ze odejdę to się tak odpalił, ze non stop chciał mieć ze mną kontakt. Jak jestem u znajomych czy po prostu nie zaglądam w telefon pół dnia to potrafi mi napisać, ze tęskni co już od miesiąca się nie zdarzyło przy większej dostępności u mnie. xD
Tak, staram się być bardziej atrakcyjną osobą, dbam o siebie, rozwijam się, ale już nie daję rady, kiedy nie spotykamy się kilka dni i prawie nie ma między nami kontaktu. Na żywo też jest różnica. Dziwi mnie jedynie, ze on nadal planuje ze mną wycieczki xD

Nie rozumiem mężczyzn. Czy związki polegają na tym, aby po prostu facet zawsze musiał się o wiele bardziej starać, bo straci zainteresowanie?

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629728016c4acecd3174caee
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 7
UrodzajnyLemur: Może on chce z tobą być, tylko nie potrzebuje aż tyle kontaktu?

Ostatnio jak przeglądałam nasze rozmowy sprzed kilkunastu dni to wygląda na to, że ja pisze dużo, a ten prawie jedynie mi odpisuje (ofc pytam o jego sprawy, ale też nie mówi nic więcej) krótkim zdaniem czy słowem. nie nie piszę o jakichś #!$%@? tylko o rzeczach związanych z moja pasja


i co on ma na to odpisywać?

---