Wpis z mikrobloga

@szynszyla2018: przeczytałem wszystkie twoje odpowiedzi, ale do tej pory to tylko papka sprzecznych faktów. Próbujesz mi udowodnić coś co wpoilo w ciebie leniwe środowisko. Stagnacja, nuda, i wymóg atencji niszczy. Ale nie chce żebyś myślała że jestem jakis bardzo ortodoksyjny. Nie po prostu w moim krótkim życiu nauczyłem się widzieć kłamstwa, I słowa zaprogramowane. Szkoda tylko że mało kto potrafi zrozumieć jak niszczy podświadomość, a jeszcze mniej jak nie dać się
  • Odpowiedz
  • 0
@little_muffin nie schudna nigdy tak jak matka nigdy nie schudła, a z genetycznego punktu widzenia bycie manletem ma szereg zalet, tak jak mniejsze narażenie na choroby stawów czy naczyniowe, mniejsze zapotrzebowanie kaloryczne, większą proporcjonalnie siła mięśni. Dopóki nie wynaleziono pracy przy biurku i konserwowanej żywności to głównie tacy ludzie się rozmnażali.
  • Odpowiedz
@Twiix: to, ze ty sobie wymyslisz, ze seks jest do czegos innego to tylko twoja opinia. Seks jest do rozmnazania, biologicznie zadnego innego celu nie ma. Oczywiscie ludzie sobie wymyslili jak korzystac z tego bez konsekwencji, co nie zmienia faktu, ze cel jest inny niz przyjemnosc. Ja zadnych kompleksow nie mam. Przedszkolne myslenie to prezentujesz ty.
  • Odpowiedz
@little_muffin: posiadanie świadomości różni nas od zwierząt, które kopuluja tylko żeby przetrwać bo taki mają instynkt. Ty zaś porównujesz jednostki inteligentne z zwierzętami bo seks jest do rozmnażania.
  • Odpowiedz
@little_muffin: sprowadzasz wszytko do badań, nauki, czegoś wpojonego przez społeczeństwo. Narzucasz ludzia swoje zdanie bo tak. A najgorsze w tym wszystkim jest to że to nawet nie jest twoje zdanie
  • Odpowiedz
mieli mnie w dupie


@Ana77: ale to zrobiłaś coś, cokolwiek jakiś uśmiech, kokietowanie, zabawa włosami, wysyłałaś komuś jakieś sygnały zainteresowania, byłaś miła dla jakiegoś chłopa? Czy tylko czekasz aż sam wykona ruch?
Chcesz mieć chłopa to musisz od siebie 10% dać na początku. Później chłop przejmie większość inicjatywy, ale to Ty musisz go sobie wybrać. Skąd chłop ma wiedzieć że jesteś potencjalnie zainteresowana.
Przez 14 lat edukacji przewinęło się sporo koleżanek,
  • Odpowiedz
@little_muffin: Powiedz rybie której łeb odgryzł delfin i zgwałcil truchło że seks jest do rozmnażania. Jeżeli nawet zwierzę czerpie coś więcej z tego niż rozmnażanie, to wydaje mi się że ktoś nie ma racji
  • Odpowiedz
@Twiix: ale sie odpaliles xD jakies zaburzenia psychiczne?xD jeszcze 15 komentarzy napisz.( ͡° ͜ʖ ͡°) Gwalt czy samogwalt to rodzaj zaspokojenia. Delfin nie kontroluje tego w jaki sposob rozladuje swoj poped. Czlowiek czesciowo kontroluje plus ma wieksza samoswiadomosc aktu wiec moze wybierac. Co nie zmienia faktu, ze wszystkie te zachowania slusza zaplodnieniu - im wiecej takich aktow sie wydarzy tym bardziej prawdopodobne, ze ktorys bedzie udany.
  • Odpowiedz
@little_muffin: Czlowiek czesciowo kontroluje plus ma wieksza samoswiadomosc aktu wiec moze wybierac. Oddychnie tez można kontrolować przez świadomy wybór, życie sprowadza się do śmierci za każdym razem. Dokładnie o wybór chodzi, a nie o narzucanie zdania innym bo tobie coś nie pasuje. Cały czas mówię o wolnej woli ludzkiej, o możliwości wyboru, nawet jeśli wybór kończy się źle.
  • Odpowiedz