Wpis z mikrobloga

@Twiix
@szynszyla2018
Możesz być chory, bądź mieć rozregulowane hormony. Najczęściej jednak takie rzeczy nie biorą sie z genów tylko z tego, że ktoś sie obżera cukrem - w ten sposob uszkadza sobie tarczycę przez co powrót do normalnej wagi może być bardzo trudny bądź niemożliwy.
Bardzo rzadko natomiast ktoś się rodzi z uszkodzoną trzustką (na pewno nie ponad 50% otylego społeczeństwa).

Dla takich grubasów najlepszym lekarstwem jest zatrzymanie tego chorego cyklu insulinowo-glukozowy
@szynszyla2018: potrafisz bronić grubasów badaniami, jakiś promil społeczeństwa jest obłąkany i nie wie co to empatia i inne takie, mordując i robiąc dużo złych rzeczy. Potrafiłabyś ich bronić tym że są chorzy?
@czarnaMamba97: Jak byłam młoda i chuda jak patyk to faceci mieli mnie w dupie, teraz waże 7 kilo więcej i mam 31 lat i też mają mnie w dupie. Ktoś jak nie ma powodzenia to nie będzie go mieć czy jest chudy czy gruby.
@Twiix nie
Ja napisałam: tak da się stwierdzić te odchylenia, zdiagnozowac, sklasyfikowac
Stwierdziłam również: tak dobry adwokat MOŻE to udanie wykorzystać

Nigdy nie napisałam że jak są chorzy to można to (rozumiem że chodzi o zbrodnie) akceptować. Bo to jako chorobę no najlepiej byłoby tolerować. Ale to już należy do decyzji moralnej
@szynszyla2018: może właśnie o to chodzi? O Twoje prywatne zdanie a nie to co mówią badania. Nie obchodza mnie badania tylko prywatne zdanie. Szczególnie mnie takie sprawy interesuja jak widzę ludzi nieudolnie broniących kłamstw które wpoilo i'm "leniwe, zdegenerowane, debilne" mass media. Akceptacja jednego kłamstwa i uznanie go za prawdę prowadzi ddo chorób psychicznych. Nie mam najmniejszych wątpliwości że ostatniego zdania nie zrozumiesz
@szynszyla2018: mówiąc o podwójnych standardach mówiłem dokładnie o tym co ty robisz nieświadomie. Nie masz pojęcia jak działaja na ciebie przekazy podprogowe, i jak bardzo jesteś zaprogramowana