Wpis z mikrobloga

@Cyslav: przecież to dalej sukces reprodukcyjny - ta gruba dwójka może schudnąć i będą atrakcyjni seksualnie. A teraz pomyśl jakby sobie ładna baba wzięła zakolaka manleta i 2 dzieci odziedziczyła geny po nim. Co z tym zrobisz? Pozamiatane. Gruba baba>przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@little_muffin: Masz logikę hak przedszkolak, różni nas od zwierząt to że możemy zapanować nad pierwotnymi instynktami. Sex może być zabawą, po twojej wypowiedzi można stwierdzić że masz na tym polu dużo kompleksów.
Sam żadnym ruchaczem nie jestem ale cokolwiek o mnie pomyślisz #!$%@? mnie to obchodzi. Widzę twoją pogardę, widzę jak chcesz kogoś zdenerwowac, ale powiedz mi szczerze, wierzysz w swoje słowa?
@szynszyla2018: geny są tak samo idiotyczna wymówką jak #!$%@? wolna wola. Zaciągnij człowieka który ma te #!$%@? geny tak jak to uważasz, do pracy fizycznej 8h dzienne. Karm go odpowiednią ilością kalorii i #!$%@? proszę cię powiedz mi że taki człowiek będzie gruby
@Twiix ja tylko wskazuje dane z artykułu naukowego który znalazłam ¯_(ツ)_/¯ nie jest ignorantem, czytam artykuły naukowe więc musiałam się nie zgodzić.

Czy całkowicie wypieram Twoją teorię?
Nie
Z dużą częścią się zgadzam - tak bardzo dużo zależy od diety jak i od ruchu.