Wpis z mikrobloga

No Rudy, piękny gównofilm wjechał na Twój śmieszny kanał. Widać że przyszedł nakaz z centrali do Jacuśka żeby za wszelką cenę nie dopuścić nikogo innego do Szkolnej i pokazać jacy to wszyscy inni są źli. I żeby było jasne: nie popieram Barneya, tu po prostu chodzi o to co odwala centrala. Najpierw Geremek mówi:

Paweł zastraszył Krzyśka że jak nie pojedzie to będzie miał prze*ebane


A potem Jacuśko:

Wybawca utrapionych, zmęczonych, zastraszonych... Krzysztof zastraszony, proszę jaki zastraszony, patrz jaki zastraszony Krzysztof jest no!


Żałosna próba pokazania jaka to centrala jest wspaniała, jak to dobrze Krzysiowi z nimi. A teraz nagle się bierzecie za sprzątanie? Za kupowanie produktów dla diabetyków? Ale przecież Wy pomagacie, Wy jesteście dobrzy, a Krzysiek ma cukrzycę od wczoraj. I jeszcze złoto od Jacuśka:

Nie chcę go obrażać bo ja nie lubię obrażać, ja nie zaczepiam go. Ale jeżeli on obraża mnie, a co ja mu, k*rwa, z nim wódkę pił?


Jak widać dla Jacuśka jedyną wartością jest to czy pił z kimś wódkę czy nie XD
I tym właśnie zniszczyłeś Rudy Szkolną. Bo prawdziwa Szkolna, to naturalna Szkolna.

#kononowicz #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_1654080256wSshAflzp9AJZ4Aj6ic00i.jpg
  • 3
@Miguelos: > ja nie zaczepiam go. Ale jeżeli on obraża mnie, a co ja mu, k*rwa, z nim wódkę pił?

Chyba chodzi mu o to, że może go obrażać dopiero ten kto z nim wódkę pił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)