Wpis z mikrobloga

szach mat, kryzys mieszkaniowy #nieruchomosci rozwiązany w dwie sekundy


@Logan00: śmiej się, znajomy ostatnio kupował mieszkanie w Krakowie. Coś koło 60m2, stan deweloperski czyli totalny golec bez podłóg, drzwi, niczego. Po podsumowaniu prac najtańszej ekipy jaką udało mu się znaleźć wyszło coś rzędu 800k PLN. W tym samym czasie na osiedlu domków (stare, w granicach Krakowa jak najbardziej) na którym mieszkam poszedł za 700k domek "klocek", powierzchnia użytkowa
  • Odpowiedz
@Logan00: Przecietny wiek zycia to ok 80 lat, przecietny wiek urodzenia dziecka to 25 lat, czyli normalnym czlowiekiem mozna stac sie zwykle po 55 roku zycia, oczywiscie pod warunkiem bycia jedynakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xGreatx: dowiedziałem się o śmierci po prawie roku, za późno na zrzekanie się, a poczta przychodziła na ich adres ¯_(ツ)_/¯


@Deska_o0: bieg rozpoczyna się w momencie, gdy zostaniesz powiadomiony o śmierci.
  • Odpowiedz
@enron: ktoś z rodzeństwa odebrał awizo z powiadomieniem więc w świetle prawa zostałem powiadomiony, chyba że sugerujesz wejście na drogę prawną z pocztą w sprawie z okolicy 1996¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Logan00: Najpierw nadmiarowe zgony na covid a niedługo nowa reforma szpitali ma na celu przyspieszenie dziedziczenia domów/mieszkań po rodzicach. I problem rozwiązany.
  • Odpowiedz
Nawet plemiona pierwotne żyją przez lata w celibacie jeżeli nie mają warunków do posiadania potomstwa w danym okresie.


@Urajah: daj jakieś źródło, pierwszy raz o tym słyszę
  • Odpowiedz
@enron: ktoś z rodzeństwa odebrał awizo z powiadomieniem więc w świetle prawa zostałem powiadomiony, chyba że sugerujesz wejście na drogę prawną z pocztą w sprawie z okolicy 1996¯_(ツ)_/¯


@Deska_o0: czemu z pocztą? Po prostu wystarczy wnioskować o przywrócenie terminu, ponieważ nie zostałeś w żaden sposób zawiadomiony. Wtedy zaczną się oczywiście podchody typu czy na pewno, kto odebrał itd. - kwestie takie jak brak utrzymywania kontaktu z rodziną itd.
  • Odpowiedz