Wpis z mikrobloga

Zasady zasadowca pana dawidka odnośnie Don Diego:
Jeśli jesteś freakiem od początku - Szacunek
Jeśli jesteś sportowcem i stajesz się freakiem - Brak szacunku
Wspaniały przykład czym tak naprawdę jest ta cała subkultura gitów: bandą prostaków i przestępców nietrzymających się obiektywnych zasad logiki, dostosowujących logikę do własnych potrzeb, myślących wyłącznie o własnej korzyści
#famemma
Pobierz MarcelinaM85 - Zasady zasadowca pana dawidka odnośnie Don Diego:
Jeśli jesteś freaki...
źródło: comment_1654030171fwupUCsNWVRU8FjiT6AjC6.jpg
  • 29
A z doświadczenia to te największe wariaty i patusy jak to mówicie zawsze przy mnie byli a towarzystwo studenckie od wódeczki szybko się #!$%@?ło po pierwszej mojej krzywej akcji,


@kapustka_kiszona: zacząłeś #!$%@?ć i dziwisz się że towarzystwo od wódeczki sobie poszło a "wariatom i patusom" to nie przeszkadzało? xD ogólnie bait 2/10 bo odpisałem
@kapustka_kiszona: no nie znam ale sam miałem setki znajomych "od wódeczki" czyt. takich z którymi nawet na fb nie gadałem a na imprezach tylko small talk i wymaganie od nich jakiejś "lojalności" czy jak to nazwać jest po prostu naiwne
@Meserole: no właśnie że nie, napisałem tak pogardliwie znajomi od wódeczki ale z wieloma z nich znałem się od dzieciaka. po prostu jak zrobiła się afera to się na mnie #!$%@? ze strachu. najlepsze, że z ekipą z którą się pospinałem finalnie się dogadałem (a to ja im nabroiłem a nie oni mi) a w tamtych już wbity #!$%@?
po prostu jak pół życia kogoś bronisz i zawsze za nim stajesz
@Meserole: takie przykre doświadczenia też są potrzebne i z perspektywy czasu to mnie zahartowały. prędzej czy później i tak by była afera i skończyłoby się tak samo więc dobrze, że nastąpiła weryfikacja znajomości.
po prostu szkoda, że człowiek poświęcił tyle energii na ludzi którzy nie byli tego warci i to jest jedyne czego żałuje
pozdro
@MarcelinaM85: On nic takiego wczoraj nie mówił. Chodziło mu o to, że zachowywał się jak prawdziwy sportowiec, ale zaczął udawać kogoś innego kręcąc na siłę konflikty. Manipulujesz, podaj fragment w którym określił to tak jak Ty opisałaś