Wpis z mikrobloga

Mirasy i Mirabelski z IT. Pracuje w firmie od prawie 2 lat na stanowisku specjalisty integracji. Atmosfera jest spoko i nie jest to (jeszcze) #korposwiat ale niemal na kazdym spotkaniu z #programista czuje sie jakbym im tylko przeskadzal i jestem lekcewazony #zalesie Praca w sumie spoko (bo przez te 2 lata nauczylem sie kilku rzeczy i przynajmniej raz na 3 miesiace wpada cos nowego do nauki) ale zarobki nie sa jakies rewelacyjne (daleko mi do #programista15k ). Zrobilem dwa kursy #python ale nadal mi sie wydaje ze nic nie wiem/umiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) na dodatek w mojej firmie to tylko #java . Doradzcie co robic? Kolejny kurs w #python i zmieniac robote czy zaczac #java ? #kiciochpyta
  • 8
@cialko92 jak chcesz w AI to ciągnij dalej pythona, jak chcesz poprawić zarobki i nie zmieniać firmy to idź w java. To to jesteś lekceważony może wynikać z: programiści nie lubią spotkań, bo uważają je za stratę czasu (nic na to nie poradzisz), masz jakąś wkurzająca cechę charakteru (ogarnij się), masz buców w zespole (nic nie zrobisz).