Wpis z mikrobloga

Ogólnie to chciałbym podziękować Panu Narkunowi (onegdaj guru naganiaczy, a teraz wróg numer jeden - ciekawe czemu?) za wpis o Argentynie - chodzi mi o to.

W Argentynie inflacja jest wysoka już od 3-4 lat - https://tradingeconomics.com/argentina/inflation-cpi - a pomimo to NOMINALNE CENY NIERUCHOMOŚCI SPADAJĄ - i to nie byle jakie spadki - spadki o 25% przy ~60% inflacji!

To tak w kontrze do ulubionego argumentu Pana pomarańczki (tego Pana, którego ulubionym zajęciem jest wyzywanie wszystkich od biedaków), który uwielbia wrzucać wykres z Turcji pod tezę - że jest wysoka inflacja, a ceny w Turcji nie spadają. Oczywiście Pan pomarańczka wszystkim dookoła zarzuca manipulacje.

Panie pomarańczka, mam nadzieję, że ma Pan chociaż krztę honoru i godności i tym razem obok Pańskiego ulubionego wykresu o Turcji będzie Pan dorzucał wykres o sytuacji w Argentynie ;)

No chyba, że Pan pominie Argentynę, bo Argentyna nieco nie pasuje pod Pańską kulawą tezę i mądrzejsze o tym nie wspomnieć ;)

#nieruchomosci #patodeweloperka
  • 3
@affairz: zobaczymy jak będzie, jednak osobiście to szczerze wątpie, abym siedział na wykopie za te 3-4-5 lat ;D Raczej przybędę znowu podczas upadku kolejnej bańki - czyli pewnie za około 14-20 lat ;D (o ile będą siły na stworzenie kolejnej bańki, bo demografia to skutecznie utrudnia, jeżeli nawet demografia w ogóle nie wyklucza powstania nowej bańki).

A z tym, że Narkun to były guru naganiaczy to chodziło mi o to, że