Wpis z mikrobloga

@kobiaszu oni nie narzekają XD mam w rodzinie pisowców i mówią że i tak jest lepiej. Ze jest emeryturka, że 500 plus pomogło i nie ważne że wzrasta bo wszędzie jest taka sama albo wyższa inflacja XD to bezmozgie berety bez własnego zdania. A teraz z tym Putinem to mogą grilowac to do wyborów i każdy przytaknie bo ważne że Putin u nas wojny nie zrobi
  • Odpowiedz
@kobiaszu: do pełni szczęścia brakuje koalicji z Lewicą. Oni mają jeszcze bardziej odjechane pomysły dla nas ( ͡° ͜ʖ ͡°).
"A ja stoję na balkonie i patrzę jak Polska płonię" ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@kobiaszu: po pierwsze to pisowcy raczej nie narzekaja na pis, po drugie to wedlug mnie oddanie glosu na jakas partie nie oznacza, ze nie mozemy potem wymagac od nich czegos, nie wiem dlaczego wyborca pisu ma nie miec prawa narzekac, tylko opozycja moze narzekac? toz to glupota
  • Odpowiedz
@chigcht: jakbys mial troche pojęcia w temacie wiedzialbys, że takie dane podaje sie z uwzglednieniem sily nabywczej chyba, ze to zle PO wpływało również na PKB Czech oraz innych krajów regionwó, których wykres PKB bedzie wygladał TAK SAMO
  • Odpowiedz
Glosuje, ale mieszkam za granica wiec mnie wasz wzrost inflacji nie obchodzi neuropki. Za to wy byliscie za Bidenem, a teraz ropa w NY jest po 7$ z hakiem a benzyna po ponad 4$- i tego wam nie daruje.
  • Odpowiedz
  • 0
@bartez_94 Mi się zawsze podoba jak oświecona elita wykopu uważa, że ich zdanie to jedyne słuszne i tylko oni się znają na wszystkim, a reszta to ciemnogród XD
  • Odpowiedz