Wpis z mikrobloga

wyglada jak typowa weganka, czyli wychudzona, wysuszona i z twarzy +20 do realnego wieku.

Jasne, wiadomo, ze to są ekstrema


@Wloczykij2: to w końcu typowa, czy ekstrema? piszesz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia i jeszcze sam się w tym motasz xD mało to jest źle/choro wyglądających ludzi na wszystkożernej diecie? jak zrobię z nimi kompilację to będzie ostateczny dowód na szkodliwość mięsa? żyj i daj żyć innym,
  • Odpowiedz
@Foyth: Oj słabo się starzeje, a ma dopiero 27 lat. Jak była młodsza to idealny typ urody dla pedo Hollywood i nie dziwię się, że w sezonie 1 dali jej nawet sceny w bieliźnie. ;]

Maya Hawke to jedyna naprawdę atrakcyjna kobieta z tego serialu no ale przy takich rodzicach geny zrobiły swoje. ;)
  • Odpowiedz
@KleKotka: tak, zesrałbym się na jej widok bo jestem wstydliwy wobec kobiet, nie zmienia to faktu, że brzydko się starzeje. Nie wiem czy to weganizm, czy po prostu anglosaska uroda, czy narkotyki, czy leki, które amerykanie jedzą jak cukierki, czy po prostu niezdrowa dieta, makijaż zawierający ołów albo wszystko na raz po trochu, ale to nie jedyna gwiazda, której się zmieniają rysy twarzy i która się skokowo i szybko starzeje.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wloczykij2: jakie to ma znaczenie na jakim portalu jestem? to ty na portalu z papajem możesz wypisywać sprzeczne z nauką bzdury i rozpowszechniać fejki i manipulacje, a ja nie mogę na nie zareagować? xdd #!$%@? kocopoły to odpowiadam, proste.
  • Odpowiedz