Wpis z mikrobloga

@Foyth: Komentarze wykopków xD Na żywo byście się zesrali jakbyście mieli zagadac albo nvm spytałaby o drogę. Nowy sezon służy mało komu bo stylistyka okresu który jest przedstawiany nie służy wszystkim, dodatkowo fryzury to rzecz jasna nie trwałe jak się wtedy robiło tylko stylizacje i często to wyglada jak wygląda. Wpadająca w oko, świeża dziewczyna, czego chcieć więcej na ekranie netflixowej produkcji wy łachudry komputerowe xDD
Komentarze wykopków xD Na żywo byście się zesrali jakbyście mieli zagadac albo nvm spytałaby o drogę. Nowy sezon służy mało komu bo stylistyka okresu który jest przedstawiany nie służy wszystkim, dodatkowo fryzury to rzecz jasna nie trwałe jak się wtedy robiło tylko stylizacje i często to wyglada jak wygląda. Wpadająca w oko, świeża dziewczyna, czego chcieć więcej na ekranie netflixowej produkcji wy łachudry komputerowe xDD


@KleKotka: Ale nikt nie mówi, ze
@KleKotka ale ja mówiłem o twoim podejściu xD nie każdy jest tak wyposzcozny że dosłownie kazdy kontakt z jakąkolwiek kobieta go paraliżuje. Nie zagadałbym do niej bo jest moim zdaniem brzydka. Wychudzona, z mocno zarysowana szczęka i wystającą broda oraz brakiem piersi. Nie mój typ totalnie. A jakby zapytała o drogę to bym je wskazał kierunek gdybym wiedział. To tylko kobieta, człowiek XD a ty dodatkowi wyzywasz wszystkich wokół bo ośmielili się
Pobierz
źródło: comment_1653974155jixa7ciGXcPKkr1h1o2h6c.jpg