Wpis z mikrobloga

@Foyth: Komentarze wykopków xD Na żywo byście się zesrali jakbyście mieli zagadac albo nvm spytałaby o drogę. Nowy sezon służy mało komu bo stylistyka okresu który jest przedstawiany nie służy wszystkim, dodatkowo fryzury to rzecz jasna nie trwałe jak się wtedy robiło tylko stylizacje i często to wyglada jak wygląda. Wpadająca w oko, świeża dziewczyna, czego chcieć więcej na ekranie netflixowej produkcji wy łachudry komputerowe xDD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@KleKotka: Weź się z tym wyzywaniem od rana. Piszę o jej twarzy, na dwóch pierwszych odcinkach ma bardzo naciągnięta, zniszczona cerę, ciężko to opisać, ale moi znajomi też na to zwrócili uwagę. Przez to wygląda jak czterdziestka robiona na dwudziestkę, a nie przez styl lat 80, z którym mam do czynienia od trzech sezonów xd
  • Odpowiedz
Komentarze wykopków xD Na żywo byście się zesrali jakbyście mieli zagadac albo nvm spytałaby o drogę. Nowy sezon służy mało komu bo stylistyka okresu który jest przedstawiany nie służy wszystkim, dodatkowo fryzury to rzecz jasna nie trwałe jak się wtedy robiło tylko stylizacje i często to wyglada jak wygląda. Wpadająca w oko, świeża dziewczyna, czego chcieć więcej na ekranie netflixowej produkcji wy łachudry komputerowe xDD


@KleKotka: Ale nikt nie mówi, ze
  • Odpowiedz
@Wloczykij2: no i powiedz mi Słońce drogie, dlaczego wrzucone przez Ciebie hot case'y zostały zakopane i/lub uznane za nieprawdziwe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

btw opieranie się nieironicznie na newsach z wykopu
i to zakopanych
xD
  • Odpowiedz
@KleKotka ale ja mówiłem o twoim podejściu xD nie każdy jest tak wyposzcozny że dosłownie kazdy kontakt z jakąkolwiek kobieta go paraliżuje. Nie zagadałbym do niej bo jest moim zdaniem brzydka. Wychudzona, z mocno zarysowana szczęka i wystającą broda oraz brakiem piersi. Nie mój typ totalnie. A jakby zapytała o drogę to bym je wskazał kierunek gdybym wiedział. To tylko kobieta, człowiek XD a ty dodatkowi wyzywasz wszystkich wokół bo ośmielili się
swinkapl - @KleKotka ale ja mówiłem o twoim podejściu xD nie każdy jest tak wyposzcoz...

źródło: comment_1653974155jixa7ciGXcPKkr1h1o2h6c.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz