Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam tak ogromną ilość stresu, że nie wytrzymuję. Rozważam pójście do psychiatry, jednak potrzebuję rozwiązania na teraz. Czy istnieją jakieś legalne (lub mniej legalne) leki lub substancje, które pozwolą mi się uspokoić i zarazem nie będą mieć skutków ubocznych jak możliwość uzależnienia się, ospałość, otępienie, spadek libido? Nie wierzę w ziółka i inne placebo, ale może jest coś wartego uwagi, co choć trochę pomoże?

Wołam dobrego Mirka @Kasahara.

Dzięki za wszystkie rzeczowe odpowiedzi.

#farmacja #medycyna #zdrowie #psychiatria #mikrokoksy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6295159b9a1fd670a2675492
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 16
Czy istnieją jakieś legalne (lub mniej legalne) leki lub substancje, które pozwolą mi się uspokoić i zarazem nie będą mieć skutków ubocznych jak możliwość uzależnienia się, ospałość, otępienie, spadek libido?


@AnonimoweMirkoWyznania: Albo marihuana albo zmień styl życia, skoro masz tak ogromną ilość stresu. Ewentualnie na stres alko też dobrze robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania:

Niestety chciałbym tutaj wymienić jakiś ciekawy lek bez konsekwencji, ale taka rada by była szkodliwa. Najważniejsze jest rozpracowanie genezy problemu i poradzenie sobie z nia lub odpowiednie zmiany. Wiem, że może wydawać się to bardzo #!$%@? rada na poziomie "zmień pracę i weź kredyt", jednak każda taka substancja jedynie zamaskuje problem, a kumulacja będzie postępować i eskalacja może być jeszcze bardziej dotkliwa. Zachęcam do równoległej wizyty u psychiatry z terminem
@AnonimoweMirkoWyznania: wiem, że nie zawsze jest taka możliwość i ciężko się przemoc, żeby zacząć, ale bieganie mega pomaga na stres. A jeśli chodzi o farmakologię no to wszystko, co na prawdę skutecznie działa na mocniejszy stres uzależnia. Doraźnie najlepszy jest na to xanax, bo zaczyna działać bardzo szybko, ma mocne i krótkie działanie. Jeśli nie będziesz go brał codzień, tylko jako last resort, kiedy czujesz, że jest na prawdę źle, myślę,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: rada z dupy, ale legalne i nielegalne substancje nie wyeliminują stresu z Twojego życia. Natomiast wizyta u psychiatry jest do ogarnięcia z dnia na dzień (oczywiście prywatnie, na NFZ można co najwyżej umrzeć w kolejce), a samo trafne zdiagnozowanie może przynosić ulgę, bo konkretnie wiesz z czym się zmagasz i jakie podjąć środki. No i dobrze dobrane leki też dadzą Ci trochę przestrzeni w głowie, na to żeby z tym
@AnonimoweMirkoWyznania: Najprostszym rozwiązaniem, który da efekt natychmiast to codzienne spacery, przynajmniej 30 minut. Zacznij od tego, potem dodaj wizyty u specjalisty. Równolegle bierz witaminy, dodaj ashwagandhe, zorientuj się i wypróbuj 5htp - pomoże w wytworzeniu serotoniny, tlyko upewnij się, że nie zaszkodzi w twoim przypadku (examine.com).
Jak już będziesz miał jakąkolwiek motywacje to dodaj trening siłowy. Może też być bieganie (aeroby czy interwały obojętnie)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@interpenetrate: kropelki, ja krople sobie pod język :) nie polecam konkrernych bo uzywalam kilku marek i na zadne nie mogę narzekac. jedynie podpowiem to, ze po 5% nie czulam sie lepiej a po wikeszych % juz tak