Wpis z mikrobloga

@co_ja_tu_robie: jeżeli coś w okolicach 200 złotych chcesz, to patrz tylko żeby była z kompozytu, a nie z aluminium. Co do wagi to na pierwszych zajęciach miałem 300 gram i mnie zwyczajnie bolała ręką następnego dnia, a jeżeli nie grasz z ludźmi serwującymi w okolicach 200 km/h to zwyczajnie takiej ciężkiej nie potrzebujesz. Główka 102-105 najwięcej błędów wybaczy też na poczatku :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Yellin: eeee nie. Lekkie rakiety kają balans na główkę co dla nadgarstka jest jeszcze gorsze, bo walisz tym jak młotkiem i musisz woncyj siĺy użyć żeby zrotować. Nie polecam takich leciutkich rakietek, są imo #!$%@? i nie wiem po co je robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@co_ja_tu_robie: dobrze @2-aminopirydyna pisze. Weź coś z przedziału 285-300g(300 max na początek imo) z główką 100 lub 98, wyważenie na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@co_ja_tu_robie: hm... Ciężko trochę mi doradzić bo ja skrzywiony jestem i ostatnio dużo gram i pewnie patrzę przez krzywe zwierciadło na temat rakiet, przec,ytałem ten artykuĺ i się z nim nie zgadzam bo według nich jestem w szufladzie "profesjonaliści" :D

Rozumiem, że budżet to ok 200zl?