Wpis z mikrobloga

@Alfiarz: No cusz, opaliłem się miejscami na czerwono. Chodzę w krótkich portkach, kąpię się w morzu, jeździłem skuterem w ciepłym deszczu. Trudno narzekać, bo z tego co słyszałem, to powrót do Polski będzie lekko przykry xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PeterGosling: Przecież w tym roku jest świetna pogoda. Zeszłoroczna wiosna to był syf dopiero. Cały marzec był mróz i śnieg, w kwietniu też pizgało, w maju bez przerwy padał deszcz i było zimno, a w czerwcu #!$%@?ło upałami po +30 stopni. W tym roku marzec był bardzo łagodny, kwiecień słoneczny, 1 połowa maja przepiękna, idealna wiosenna pogoda i teraz dopiero się trochę spieprzyło. Ale wiadomo, 5 dni popada deszcz to już
@mimiron ja już alerty dostaje że w pobliskich gminach jest zagrożenie brakiem wody. Ludzie narzekają że pada, a praktycznie przez 3 - 5 lat powinniśmy mieć lekki deszczyk co kilka dni by wyrównac stan wód gruntowych. Nie mówiąc już o zapasach xd.... Jak ludzie są czasem nie świadomi podstawowych zagrożeń o których mówi się od lat i trzeba wszystko tłumaczyć jak debilowi... Kraj z dykty
@PeterGosling: I bardzo dobrze #!$%@?, im mniej upałów, tym lepiej. Żadna pogoda nie jest tak męcząca, już lepiej -10 stopni niż powyżej 30. Nic się w takim upale nie chce, ani myśleć, ani gdziekolwiek ruszać, człowiek się lepi od potu, bez klimy to nie ma życia.
Nie wiem w czym problem poza tym, że w sporej części kraju niedobór deszczu.
Przyjemna wiosenna pogoda. Rzadko kiedy w ostatnich latach mamy normalną wiosnę,