Wpis z mikrobloga

  • 146
@L3stko: zawsze byłem za posiadaniem broni, do momentu, w którym polacy zaczęli masowo kupować samochody i nimi jeździć. Obserwując to, w jaki sposób ludzie zachowują się ma drodze, jak bardzo mają gdzieś przepisy i jaka kuktura jazdy panuje na autostradach doszedłem do wniosku, że skoro mentalnie nie dorośliśmy jako naród do przestrzegania przepisów drogowych, to co by było, gdyby dać takim ludziom jeszcze broń? Nadużycia byłyby na porządku dziennym.
@roonie11lord zdziwił byś się ile osób w twoim otoczeniu może posiadać broń, osoby patologiczne mają kartotekę wiec broni nie posiądzie, brak im kasy na wydanie kilku tysięcy na coś czym może się bawić ale nie użyje na kimś bo skopanie kogoś przechodzi bez echa a postrzał jest grillowany kilka dni w telewizji. zanim ocenisz kogoś spójrz na siebie, czy ty dorosłeś do czegoś, jeśli się boisz itp to po co te komentarze
zawsze byłem za posiadaniem broni, do momentu, w którym polacy zaczęli masowo kupować samochody i nimi jeździć. Obserwując to, w jaki sposób ludzie zachowują się ma drodze, jak bardzo mają gdzieś przepisy i jaka kuktura jazdy panuje na autostradach doszedłem do wniosku, że skoro mentalnie nie dorośliśmy jako naród do przestrzegania przepisów drogowych, to co by było, gdyby dać takim ludziom jeszcze broń? Nadużycia byłyby na porządku dziennym.


@JaTuTylkoOgladamObrazki:

Zasadniczo można
@L3stko: Przecież te dyskusje nie mają sensu bo jest to sprawa czysto subiektywna. To tak jak dyskusja o legalizacji niektórych narkotyków.

Możesz przywoływać dane o posiadaczach broni w Polsce, CP, ilości strzelanin z użyciem legalnej broni.
A z drugiej strony możesz przywoływać statystki z Wenezueli czy innej Brazylii
Możesz też przerzucić wszystkie problemy i mentalności amerykańskie na nasze polskie podwórko.

Wszystko i tak się rozbija o to czy lubię broń czy