Wpis z mikrobloga

popracowałes na magazynie i zachcialo ci sie socjalizmu zeby ci dali xD klasyk


@dekorator: gdzie napisałem, że 1. Chcę, żeby mi cokolwiek dali? 2. Zachciało mi się socjalizmu? 3. Pracowałem na magazynie?
Ponadto
4. Co jest złego w pracy na magazynie?
5. Czy uważasz anarcho-kapitalizm za najlepszy system i wierzysz, że po zaprowadzeniu anarcho-kapitalizmu nie osiągnęlibyśmy z powrotem obecnego systemu z najsilniejszą mafią (państwem) narzucającą haracz i używającą przemocy?
  • Odpowiedz
ważne żebyś umiał jej użyć w razie potrzeby dlatego zostawiłbym te wizyty na strzelnicy. Jak nie lubisz strzelać to po co ci broń?


@jozef-dzierzynski: Ludzie przesadzają, użycie broni to nie jest procedura uruchamiania lokomotywy czy reanimacji niezakonserwowanego motocykla po zimie, a typowa sytuacja kryzysowa to "ktoś włamuje ci się do domu i zaraz sam ci wejdzie pod lufę" a nie "trzeba zastrzelić 3 terrorystów w galerii handlowej".

Każdy argument byle
  • Odpowiedz
Ludzie przesadzają, użycie broni to nie jest procedura uruchamiania lokomotywy czy reanimacji niezakonserwowanego motocykla po zimie, a typowa sytuacja kryzysowa to "ktoś włamuje ci się do domu i zaraz sam ci wejdzie pod lufę"


@Phallusimpudicus: to ty nie bierzesz pod uwage czynnikow takich jak stres czy strach. Idź na strzelnice, zrób 30 pompek, sprint 1km a potem zrób test FBI i powiedz jak ci poszło ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
myślałem, że to lewica lubi się po fiutach lizać


@L3stko: czytaj ze zrozumieniem, bo widać przyznałeś mi racje n.t. lizania się po fiutach prawicy
P.S. Smacznego
  • Odpowiedz