Wpis z mikrobloga

Słowo p0lka przybrało już tak pejoratywne brzmienie, że gdziekolwiek usłyszane wywołuje tylko negatywne emocje i skojarzenia. Jeszcze kilkanaście lat temu spokojne, ułożone i kulturalne. Dziś mają metkę puszczalskich, roszczeniowych i niewiernych materialistek. Coraz więcej zwykłych szarych mężczyzn zaczyna narzekać na polskie kobiety, a tendencja ta rośnie z roku na rok. Nie trzeba siedzieć na tym słynnym tagu #przegryw bo widać to już nawet w codziennym życiu, mediach społecznościowych i całym otaczającym nas świecie. p0lskie kobiety swoim ego i roszczeniowością upadły tak bardzo, że doprowadziły do zagłady rynku matrymonialnego.

#blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 48
@bylem_zielonko: ale czasy się zmieniają, postęp, cywilizacja, coś tego typu terminy ogarniasz?
Świat #!$%@? do przodu, zmienia się, a Ty żyjesz przeszłością, nie jest to mądre ani racjonalne, nie ma to właściwie żadnego sensu nawet.
Ja żadnych blackpilli nie znam, nie interesuje się takimi rzeczami, wolę skonsumować jakieś mdmapill i się dobrze bawić.
Nie zawracaj mi już dupy mordko, nie chce mi się tego typu dyskusji prowadzić nawet. Powodzenia, miłego dnia.
@Hissis: Rozumiem prowadzisz tą rozmowę dla rozrywki? Bo zdajesz sobie sprawę, że nie przemówisz im do rozumu choćbyś miał 5 argumentów zaprzeczającym ich 1. Oni już są tak wykolejeni, oślepieni, to fanatycy, jak fanatycy religijni.
@zwyklyczlek: Lubię im tak raz na jakiś czas prawdą w ryj rzucić. Wiem, że oni i tak wiedzą swoje i czekają tylko na utwierdzanie ich w tych swoich przekonaniach, no ale tak hobbystycznie czasami nie zaszkodzi kilka słów prawdy. xD
Perły przed wieprze.
Z fartem.
@Hissis: jaką znowu prawdą? Chłop ci bezpośrednio udowodnił że próbujesz obśmiać temat, później z gracją słonia próbujesz się wywinąć mówiąc że to wszystko oczywiste, a na koniec jeszcze ratujesz swoje ego twierdząc że "nie chce ci się tej dyskusji kontynuować". Brzmi to jakbyś miał poważne problemy z postrzeganiem własnej osoby, nie zastanawiałeś się może kiedyś nad terapią? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°
@Wyczopek: to ja na multi sobie przyklaskuję, żeby nie wyjść na takiego idiotę jakim rzeczywiście jestem.
Przejrzałeś mnie mordko, jestem skompromitowany, usuwam konto, elo
z fartem.
@Wyczopek: Toć to być nie może, mogą istnieć osoby które nie narzekają na kobiety na każdym kroku, i o dziwo mogą mieć z nimi realny kontakt i to który jest przyjemny?! Szok i niedowierzanie.

Hahaha już się loguje na moje kolejne konto, żeby dać lajka na ten wpis oraz podbić sobie ego.
@Fekalny_okuratnik: Grubym szukał kobiety teraz, to z pewnością nie byłaby to polka.
Zgadzam się z twoimi argumentami. Roszczeniowe, leniwe i aroganckie bachory które nigdy nie dorosły i nie wyrosły z roli księżniczek.
Gardzę bardzo.