Wpis z mikrobloga

Słowo p0lka przybrało już tak pejoratywne brzmienie, że gdziekolwiek usłyszane wywołuje tylko negatywne emocje i skojarzenia. Jeszcze kilkanaście lat temu spokojne, ułożone i kulturalne. Dziś mają metkę puszczalskich, roszczeniowych i niewiernych materialistek. Coraz więcej zwykłych szarych mężczyzn zaczyna narzekać na polskie kobiety, a tendencja ta rośnie z roku na rok. Nie trzeba siedzieć na tym słynnym tagu #przegryw bo widać to już nawet w codziennym życiu, mediach społecznościowych i całym otaczającym nas świecie. p0lskie kobiety swoim ego i roszczeniowością upadły tak bardzo, że doprowadziły do zagłady rynku matrymonialnego.

#blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 48
Rozumiem prowadzisz tą rozmowę dla rozrywki? Bo zdajesz sobie sprawę, że nie przemówisz im do rozumu choćbyś miał 5 argumentów zaprzeczającym ich 1. Oni już są tak wykolejeni, oślepieni, to fanatycy, jak fanatycy religijni.


@zwyklyczlek: ale mordo przecież ten typ którego wspierasz napisał to samo co OP tylko innymi słowami - nie każ mi cytować dokładnie XD i kto tu jest oślepiony XD
@bylem_zielonko może coś źle zrozumiałem, wydaje mi się że chłop nie zanegował tego że dziewczyny mogą mieć jakieś wymagania, stwierdził że zawsze tak było, a rozważania na ten temat i dorabianie miliona teorii jest bez sensu, bo przecież to normalne że laska chce fajnego gościa który jej pasuje, a "wsparłem go" dlatego że mam takie samo zdanie: po co pluć jadem, wyzywać ogół kobiet, na podstawie tego że laski lecą na przystojnych
No i ja to rozumiem jak najbardziej, że maniurka nie będzie się wiązała z gościem, który nie jest w stanie zapewnić jakiejś stabilizacji finansowej, czy tam godnego życia dla niej i potencjalnego bombelka, to przecież logiczne jest.


@Hissis: to jest tak samo logiczne jak to, że facet po 40 roku życia chodzi na prostytutki, bo żona już jest stara i brzydka ¯\_(ツ)_/¯
No ale nie ma co się dziwić też maniurką, że nie chcą interesować się typami, co zamiast ambicje jakieś mieć, robić cos fajnego, pożytecznego, zarobkowego, przyszłościowego, analizują jakieś rynki matrymonialne jakby to w ogóle miało jakieś znaczenie XDDD.


@Hissis ja nie analizuję rynków, mam ambicje i pasje, a i tak żadna na mnie nawet nie spojrzy. I znam co najmniej kilku innych mężczyzn w tej samej sytuacji.