Wpis z mikrobloga

Inflacja szaleje lecz zdecydowałem - kupię kinder joy bo za młodu bardzo lubiłem.

Ursula von der Leyen śmiga sobie z jednego szczytu klimatycznego na inny 90 km prywatnymi samolotami, niedawno wyrzucaliśmy 130 mld ton maseczek miesięcznie, które nie wiadomo z jaką skutecznością kogokolwiek chroniły ale to ty robaku musisz wpi3rdalać słodycze o smaku papierowej łyżeczki bo ekologia

#zalesie #bekazlewactwa #bekazpodludzi
#jedzenie #pociagi #narkotykizawszespoko #wychodzimyzprzegrywu
Pobierz Kamkam55 - Inflacja szaleje lecz zdecydowałem - kupię kinder joy bo za młodu bardzo l...
źródło: comment_1653815401Y4K6HyKYOUi3npAGUZcZYU.jpg
  • 13
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@QI-IQ: jeszcze na dodatek chcesz się napić Coli, a czujesz papier w ustach. Kupiłem sobie zapas 1000 słomek i mam w dupie ekoświrów, według których moja słomka z Polski zabija żółwie na Galapagos.
@atrophy: No ładna wypowiedź, odbijając piłeczkę mam zapytać, czy jesteś ograniczony i nie widziałeś nigdy kartoników z przyklejoną zginaną słomką?

@MagikLOL @atrophy: Te proste z maka są ok, ale jak masz przy kartoniku taką składaną, to się na zakręcie rozmacza w kilka chwil.

@krecikpl @tony728 @srul2016: No właśnie, ten papier czuć... już bym chyba wolał makaron.

PS. W domu korzystam z metalowych, no ale na miasto nie będę ze