Wpis z mikrobloga

no ja tam miałem takie rzeczy w szkole zarówno na biologii jak i na wdż, w większości po prostu ludzie olewają szkołę a potem krzyczą, że nic tam nie uczą przydatnego. Tak samo jest z tematami dotyczącymi przedsiębiorczości typu podatki/zakładanie firmy itp które to absolutnie są w programie podstaw przedsiębiorczości a co chwilę na wykopie pojawia się wpis, że w szkole to gówno uczą i ludzie znają dopływy wisly a nie potrafią
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@syn_octave: o, p0lki w swoim naturalnym środowisku.
Wiadomo, chłopski rozum najważniejszy i nie dotarł do niego nawet Da Vinci, ale za to dotarły baby ze screena, więc sprawa rozwiązana, facet sam sobie winien, powinien nie wiem, telepatycznie odsunąć tą kobietę od siebie. Jeszcze niech do więzienia idzie jako ofiara i płaci alimenty, no przecież wtedy dopiero będzie równość wobec tych wszystkich zgwałconych kobiet.

Tfu, p0lki o zerowej wiedzy w zakresie edukacji
Jak ktoś uważa że faceta nie można zgwałcić i że to "hehe seks niespodzianka" to po prostu jest debilem


@syn_octave: janusze i sebixy popierające wiadome opcje tak uważają. Przy każdym artykule o tym, że kobieta w jakiś sposób wykorzystała seksualnie mężczyznę masz albo komentarze o tym, że facet to #!$%@?, albo 'hehe ja dałbym się wykorzystać'.
@ZdeformowanyKreciRyj: ja na podstawie przedsiębiorczości miałem zupełnie nic, babka wychodziła czasami z klasy na początku lekcji i wracała pod koniec xD w tym czasie robiliśmy jakieś durne ćwiczenia, których nie pamiętam.

Jednak przyznam że będąc w technikum (bo wtedy miałem dopiero przedsiębiorczość) mogłem sam się przyłożyć to takich rzeczy ale tego nie zrobiłem z prostej przyczyny, nie chciało mi się. Dopiero teraz to wszystko nadrabiam w wolnym czasie.
ak ktoś uważa że faceta nie można zgwałcić


@syn_octave: Oczywiście, że można. Ale też faktem jest, że jest trudniej. Generalnie z wiekiem i dojrzałością seksualną ta trudność wzrasta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@syn_octave: nie wiem z jakiego kraju jest ten chłopak, ale np. w stanach seks z nieletnimi jest kategoryzowany jako gwałt nawet jeśli nieletni "chciał/a". Oczywiście nie twierdzę, że nie można faceta zgwałcić wbrew jego woli, ale w przypadku nieletnich nawet za ich zgodą to jest gwałt.

Przykładowo te dziewczynki które chodziły do Epsteina na "masaże" za kasę, to też były gwałty mimo, że one tam wracały i dostawały za to pieniądze.