Wpis z mikrobloga

W ogóle to byłam na #marszrownosci w #krakow i było bardzo fajnie oraz milutko. Patoprawica oczywiście musiała się zjawić czyniąc swoje wysrywy, jakoby lgbt gwałciły dzieci. Wiadomo kto gwalcił małe dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I co ma baba zrobić, jak gospodarczo bliżej jej do korwina niż socjalistów, a jeśli chodzi o codzienność, życie prywatne to lewica mocno. I żyje baba w takim kraju, gdzie rządzą socjalkatole…
AgnieszkaStonoga - W ogóle to byłam na #marszrownosci w #Krakow i było bardzo fajnie ...

źródło: comment_16538036288RvWTzB8DjHFGtKvpHVQAr.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
@zalogowany_user: > mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa
Czyli te w których są najgorsze płace i najmniejsza stabilność pracy. Potęgi takie jak Niemcy zbudowały swój dobrobyt na wielkich koncernach.
  • Odpowiedz
@Questa22: dzięki za link, przeczytałem wszystkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumujmy: na 12 projektów ustaw:
- 7 w ogóle nie dotyczy obniżki podatków (bezkarność policji, ochrona debaty, dekomunizacja wymiaru sprawiedliwości [( ͡° ͜ʖ ͡°)], świadczenia rodzinne oraz 3 pocovidowe: powrót do normalności, stop segregacji, otwieramy gospodarkę)

- jedna została częściowo
p.....k - @Questa22: dzięki za link, przeczytałem wszystkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumujmy...

źródło: comment_1653830032neIFEVIrwuZKa5sW0rwraa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
to pokaż mi takie projekty u opozycji albo tfu PISu


@Questa22: czekaj to teraz doszliśmy do tego że konfederacja to dokładnie to samo co PiS i reszta opozycji? ( ͡° ͜ʖ ͡°) w zasadzie jestem skłonny się z tobą zgodzić przynajmniej częściowo
  • Odpowiedz
@novopsico: bo ? Zloz jakies sensowne pare zdan ,powiedz o co ci chodzi bo poki co,to smarujesz suchary zamarznietym maslem i zloscisz sie na innych ze ci nie wychodzi :-)
  • Odpowiedz
@Shredd1e: pełna racja,to jest polityka czyli poli etyka :-) w d*** maja nas , kasa rzadzi . Mlodych i nawinych wykorzystuja do swoich celow wieksi ,pod przykrywka ,,rewolucji " . Wszystko to juz bylo ,kolo historie zataczylo
  • Odpowiedz
eszcze nie wynaleziono dla nas partii ¯_(ツ)_/¯


@JoMaHaa: Odpowiem Ci dlaczego to raczej niemożliwe: musiałoby znaleźć się się grono ludzi którzy z zawziętością broniłoby Twojego prawa własności, wolności wypowiedzi, swobód obywatelskich itp. Jednocześnie to samo grono ludzi uważałoby że te cała starania mają sens tylko na tym świecie, cały ich trud zniknie momencie ich śmierci i nic z tego -no bo generalnie są niewierzący i sprawy światopoglądowe nie mają znaczenia.
  • Odpowiedz