Wpis z mikrobloga

W ogóle to byłam na #marszrownosci w #krakow i było bardzo fajnie oraz milutko. Patoprawica oczywiście musiała się zjawić czyniąc swoje wysrywy, jakoby lgbt gwałciły dzieci. Wiadomo kto gwalcił małe dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I co ma baba zrobić, jak gospodarczo bliżej jej do korwina niż socjalistów, a jeśli chodzi o codzienność, życie prywatne to lewica mocno. I żyje baba w takim kraju, gdzie rządzą socjalkatole…
AgnieszkaStonoga - W ogóle to byłam na #marszrownosci w #Krakow i było bardzo fajnie ...

źródło: comment_16538036288RvWTzB8DjHFGtKvpHVQAr.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
@AgnieszkaStonoga: ekonomiczny populizm? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ktoś ich łapie za język to wychodzi, ze liberalizm koranowy się nijak nie spina, skrajny kapitalizm jest równie karykaturalny jak młodzieżówka Razem wzdychająca do komunizmu
  • Odpowiedz
@camisetablanca: Jakbyś poczytał trochę o psychologii i socjologii to byś wiedział, że człowiek od urodzenia ma potrzebę przynależności do grupy (na początku jest to rodzina) aby poczuć, że jego istnienie ma sens i kimś jest. Nie da się żyć z myślą, że nigdzie nie jesteś chciany, dlatego od zawsze wchodzisz w grupy, w domu (rodzina), w szkole (klasa), w pracy itd sam jesteś w grupach: w grupie mężczyzn, w grupie
  • Odpowiedz
przecież lewica to gospodarczy konserwatyzm


@malinq: Lewica to kalkulator podatkowy partii Razem zakładający większe obciążenia podatkowe od 4k i sprzeciw przeciwko atomowi w Polsce, bo kandydat lewicy na prezydenta oglądał serial Czernobyl. Stara Lewica w Polsce odchodzi, a następcy są bardzo, bardzo słabi i bez doświadczenia. Nie piszę tego z satysfakcją, tylko gorzka konkluzja, sam zagłosowałbym na stare SLD.
  • Odpowiedz
gospodarczy konserwatyzm


@JoMaHaa: nie ma czegoś takiego jak gospodarczy konserwatyzm czy nawet prawicowa gospodarka. To są bzdurne terminy, którymi posługuje się Korwin i jemu podobni by stworzyć iluzję, że tylko prawica jest dobra.
  • Odpowiedz
@MostlyRenegade ciśniesz po paróweczkowym kapitalizmie ale w najbardziej rozwiniętych krajach to mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa generują dobrobyt to jest prawdziwa gospodarka nie wielkie koncerny, kompanie i kartele na państwowej kroplówce tak jak masz w Rosji jeden Gazprom, rosnieft pośrodku niczego, bo zwyczajnie mniejszej działalności gosp. nie dali się rozwinąć
zalogowany_user - @MostlyRenegade ciśniesz po paróweczkowym kapitalizmie ale w najbar...

źródło: comment_1653821373UEvRZ6N69N2nBzIoBDXJ3c.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@zalogowany_user: a ja sądzę, że jest dokładnie na odwrót: to wielkie koncerny i korporacje kreują gospodarkę. To one tworzą rynki i to one są źródłem rozwoju technologicznego. MiŚP to jest zwyczajnie za mała skala. One mogą jedynie uzupełniać lokalne luki lub być podwykonawcami, konsumując know-how dużych.
Nie wiem też skąd pomysł, że duże firmy są na państwowej kroplówce, a przypadku takiego gazpromu jest raczej na odwrót.
  • Odpowiedz
@JoMaHaa: juz jest taka partia tylko oczywiscie nie bo bozia i aborcja wam przeszkadza :D oczekujecie liberalizmi w gospodarce i swiatopoglądzie a sami jesteście zamknięci na inny poglad niz wasz XD komedia
  • Odpowiedz