Wpis z mikrobloga

W ogóle to byłam na #marszrownosci w #krakow i było bardzo fajnie oraz milutko. Patoprawica oczywiście musiała się zjawić czyniąc swoje wysrywy, jakoby lgbt gwałciły dzieci. Wiadomo kto gwalcił małe dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I co ma baba zrobić, jak gospodarczo bliżej jej do korwina niż socjalistów, a jeśli chodzi o codzienność, życie prywatne to lewica mocno. I żyje baba w takim kraju, gdzie rządzą socjalkatole…
AgnieszkaStonoga - W ogóle to byłam na #marszrownosci w #Krakow i było bardzo fajnie ...

źródło: comment_16538036288RvWTzB8DjHFGtKvpHVQAr.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
gospodarczy konserwatyzm i liberalny światopogląd na życie. Jeszcze nie wynaleziono dla nas partii ¯_(ツ)_/¯


@JoMaHaa: przecież lewica to gospodarczy konserwatyzm
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Eftef: no to może być każdy kim chce, czy jednak przeszkadza Ci jak widzisz, ze ktoś jest tym kim chce. Jak nie lubię piesków, to z miasta mają zniknąć wszystkie psy by mnie nie #!$%@?ły, czy zakaz smyczy wystarczy? Co ty #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Eftef o to to, ale widzę że ostatnio grupy uważające się za społeczne płatki śniegu odczuwają silną potrzebę uzewnętrzniania się jakoby to że jeśli nie krzykną i nie pokażą całemu światu że są homo/vege/whatever+qwerty powodowało że czują się mniej homo/vege/qwerty XDD Ja mam w #!$%@? to kto kim jest i za kogo się uważa, zarówno prawak jak i lewak czy inny osobnik, ale fakt jest faktem że jeśli wystawiany coś na
  • Odpowiedz
@novopsico a jak ma zobaczyć kto jaki jest widząc go na ulicy? Dla mnie np. niezależnie od płci ale jakieś czułości w miejscu publicznym powinny być zakazane, bo nie każdy ma ochotę patrzeć na dwójkę liżacych się aż ślina kapie ludzi, niezależnie od ich płci. I myślę że w dużej mierze o to @Eftef chodzi, tak samo jak kompletnie nie potrzebne są jakieś marsze równości ale i jakieś procesje kościelne.
  • Odpowiedz
@AgnieszkaStonoga: niestety, wielką wadą Libertarian jest to, że mam wrażenie że to partia filozofów. Oni tam w marketingu są tak kiepscy że głowa mała. Już w ogóle nie trafia do mnie ten image ludzi w garniakach bo od razu mam przed oczami konfederację, plus oni mają taką aurę, że ma się wrażenie że jak się nie czytało, w wolnej chwili między dyskutowanie o ostatniej rozprawie filozoficznej nt. Murraya Rothbarda, Miltona
  • Odpowiedz
@novopsico nie wiem czy wiesz ale już teraz za lizanie się w miejscu publicznym teoretycznie można mandat dostać tzw. nieobyczajne zachowanie (ale co innego jest pocałować się na dzień dobry czy pożegnać a co innego jak małolaty siedzą na ławkach i się liżą jak by wstęp do podnóża nagrywali
  • Odpowiedz
@Eftef:
Xd

niech kazdy bedzie kim jest tylko niech tym nie emanuje i nie czuje sie wyjatkowszy od innych. Bylem na dwoch paradach rownosci w Amsterdamie i nie widzialem tam zadnych hasel etc

Dlaczego ma nie emanować, bo ty masz ból dupki? Być może nie było haseł, bo praktycznie nikt ich tam nie atakuje i nie
  • Odpowiedz