Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest sens ustawiać niższy wiek na #tinder? Mam prawie 31 lat, ale od około 8 lat mocno dbam o swoje zdrowie i wygląd przez co ludzie zazwyczaj dają mi około 24/26 lat.
3 lata temu korzystałem mocno z tindera i spotykałem się z dziewczynami w zakresie 20-23 lata. Teraz po dłuższym związku mam zamiar wrócić do zabawy na tinderze tylko zastanawiam się czy podać realny wiek czy zaniżyć trochę.. Nie chodzi mi nawet o oszukiwanie kogoś bo ze swoim wiekiem problemu nie mam ale bardziej chodzi mi o to czy dziewczyny w przedziale 20/24 lata nie będą miały ustawionego filtru poniżej 30 lat przez co im się w ogóle nie pokaże.

#tinder #rozowepaski #badoo #niebieskiepaski #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6292748c5cd5c589dc26b053
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Generalnie z mojego doświadczenia i testowania tindera wynika, że jako osoba po 30 wyglądająca młodziej masz mniejsze szanse na dziewczyny z tzw. daddyissue. Do tego odpadają również starsze 26-30, bo będą wyglądać przeważnie przy Tobie starzej. Zazwyczaj różnica dla normalnych kobiet to maksymalnie 5 lat, dlatego gdy obniżysz swój wiek do 26 i jak wyglądasz na 26 to będziesz zgarniał 20-25 latki.

Problem zacznie się wtedy gdy się zakochasz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak chcesz wyświetlać się tym młodszym to ustaw sobie niższy wiek a w opisie napisz, że na serio masz 30 tylko tinder zmienił ci wiek. Jak dla którejś to będzie problem to da w lewo.
Życie w jakimś kłamstwie, że jest się młodszym to jakiś cyrk.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli chcesz tylko na szybko bez liczenia się z czyimiś uczuciami - możesz spróbować. Natomiast nie zdziw się co Cię czeka jak kłamstwo wyjdzie na jaw. Kiedyś dla jaj to spróbowałem (dałem 2 lata niżej) i dwukrotnie musiałem się tłumaczyć i to nie było przyjemne a gadanie, że "bo wyglądam na mniej" to wiesz...Analogicznie chcesz znaleźć dajmy na to 25-latkę, a tu jakaś 28-30 nieźle wyglądająca się pod takową
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem czy inni Cie zrozumieli, ale w sumie jeżeli chodzi Ci tylko i wyłącznie o filtr to ustaw niższy wiek, a w opisie podaj prawdziwy. Jak ktoś Cie zapyta czemu masz ustawiony inny wiek niż podany w opisie to powiesz cokolwiek, że omsknął się palec czy coś.
  • Odpowiedz