Wpis z mikrobloga

Moje top 25:
1.Estonia
https://youtu.be/GdTpQmMem8U?t=10
Niesamowicie polubiłem ten występ. Pełen pozytywnej energii, a sama piosenka jest moim zdaniem bardzo dobra. Dosyć prosta i w sumie to nic odkrywczego, ale na swój sposób urzekająca. Jest to wybór niezbyt w moim stylu, ale zdarza mi się czasem mieć takie odczucie, że to jest ,,to" i dokładnie takie coś miałem w trakcie tego występu. Może nie był najlepszy, ale mi spodobał się najbardziej.

#eurowizja #estonia
  • 4
@holka-kofolka: na kogo jeszcze głosowałaś? Ja tylko na Estonię. I szczerze to nie uważam, żeby ta piosenka była aż tak generyczna. Nie jest oryginalna, ale w tych różnych inspiracjach czuć trochę autentyczności. Zresztą sam tekst moim zdaniem jest bardzo dobry i to mocno działa na korzyść. Na pewno jest mniej generyczne niż Heroes, do którego często widzę porównania.
@Wypopkowicz: Francję i Litwę, bo tak planowałam, no i na Estonię z zaskoczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak dla mnie ma stylizację westernową, którą miało już X piosenek przed tą, ale to nie znaczy od razu, że jedna jest plagiatem drugiej ¯\_(ツ)_/¯ u Stefana na korzyść przemawia bardzo niski głos a jednocześnie ciepła, wyższa tonacja, jakoś budzi u mnie o wiele więcej sympatii niż wystudiowany Mans czy