Wpis z mikrobloga

A próbowałeś po prostu założyć większy rozmiar? xD Bo to wygląda jakbyś koszule po młodszym bracie próbował na siebie wcisnąć, rękawy za krótkie, kołnierzyk za mały ¯_(ツ)_/¯


@Alex_mski: To jest jego koszula z komunii. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@ashwaganda: know that pain bro (,) nawet dla kobiet robią tak kiepskie wykroje, że nie da się nosić - rozchodzi się w biuście. Niestety koszula ze względu na wykrój i materiał jest ciężka do noszenia jak masz szeroką klatkę/biust. Mimo wszystko życzę powodzenia. Ja bym tutaj próbowała rozmiar większy i tyle, bo jak dla kobiet nie robią dodatkowej zaszewki na to, to byłabym zdziwiona jak znajdziesz producenta,
@ashwaganda: chłopie. To nie ten rozmiar. Poszukaj w Peek and Cloppenburg koszul marki Jake*s o kroju SuperSlim. Weź dwa rozmiary większą od tej co masz na zdjęciu i powinno być okej.
@ashwaganda: krawiec. no pomysl, jak niby producenci mieliby robic porzadnie dopasowane koszule slim fit. o ile w podkoszulkach jest to osiagalne bo sa z elastycznego materialu, o tyle w koszuli zapomnij o jakims sensownym dopasowaniu prosto z wieszaka, no chyba ze masz akurat na tyle przecietna sylwetke, ze ci sie trafi. tania koszula dopasowana od krawca bedzie wygladac sto razy lepiej niz nawet najdrozsza, najlepszej jakosci ale z wieszaka ¯\_(ツ)_/¯ dla
@JuneJohn: @ashwaganda: @Chlopak_jak_z_plakatu: @Alex_mski: wysmialiscie kolesia ale to jest rzeczywisty problem xD ja nawet nie cwicze ale mam jakieś potężne barki i klatkę piersiowa (bardziej jako budowa ciała, bo miesni nie mam szczegolnych, i mi sie blokuje na bokach, praktycznie sama klata jako kosci tam jest i polaczenie z ramionami/barkami).

Nigdy człowiek idzie do Vistuli czy innego gówna i kupuje koszule za chyba 200-350zl(?, nie pamietam) ale i