Wpis z mikrobloga

@gardzenarodowcami:

Ale jak tak można przecież w piśmie napisali ze nie można mieć tatuaży:

"Nie będziecie nacinać ciała na znak żałoby po zmarłym. Nie będziecie się tatuować. Ja jestem Pan! (Kpł 19, 28)"

Duzo częściej pisali tez ze nie mozna zabijać drugiego człowieka. I Gdzie tu gorliwy katolik ( ͡° ͜ʖ ͡°)???

@MglawicaKraba: We wszystkich wiadomościach dotyczących morderstw powinni podawać takze pochodzenie, wiarę (chyba że ateista)
  • Odpowiedz
@oskar_oskarewicz: ja nic nie chce eksterminować, wystarczy, żeby kościół przestał być finansowany państwowo, przestał agitować politycznie, przestał gnębić mniejszości seksualne, przestali molestować dzieci oraz wzajemnie zapewniać sobie bezkarność itd niech sobie ludzie wierzą w co chcą, ale niech przestaną naruszać wolność osobistą ludziom, którzy z ich religią nie mają nic wspólnego XD
  • Odpowiedz
nie no pewnie XDDDD jak walisz sobie na plecach słowo L E G I A to nie musi koniecznie oznaczać że jesteś kibicem przecież XD


@PeterGosling: zapomniałeś albo po prostu nie wiesz że wśród patusów panuje swego rodzaju "moda" na motywy religijne, przeplatane oczywiście z żołnierzami wyklętymi, ulubioną drużyną, pitbullami i #!$%@? konfidentów. te bezmózgi nie mają praktycznie nic wspólnego z wiarą i religią, po prostu pasuje im to powierzchownie do
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: Hipokryzja to ich drugie imię. Katolików, konfederatów, konserwatystów, pro-liferów i tak dalej. Głoszą jedno, w życiu robią drugie.

Jednak dość rzadko widuję wojującą feministkę która bierze ślub kościelny. Dużo rzadziej niż konserwatystę który robi coś wbrew swym poglądom. 'A to była taka wyjątkowa sytuacja, naprawdę!'.
  • Odpowiedz
Możemy też założyć ze typ jest po apostazji i miał w planach usunięcie tatuaży. No i co dalej?


@janusz-kopyto:

prawactwo szczuje na uchodźców na podstawie fake - dobrze

ktoś zauważa, że konkretny śmieć był TYPOWYM prawakiem - "synek, to trzeba na spokojnie, to nie jest prawdziwy Szkot"
  • Odpowiedz
te bezmózgi nie mają praktycznie nic wspólnego z wiarą i religią, po prostu pasuje im to powierzchownie do ich światopoglądu i wizerunku który chcą kreować


@woldysznator_te_osiemset: Nie przeszkadzało to konfabulacji stać z tym bydłem i śmieciem ludzkim w czasie "obrony kościołów" ani nie przeszkadza im ich obecność na prawackim spędach.
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: a pzniej ameby pokroju kleopatrix czy innego volkiego placza ze komunisci z wykopu sie z konfederacji smieja. nie da sie miec wiecej niz 20 lat i nie gardzic tym ugrupowaniem, majac trzycyfrowy iloraz inteligencji
  • Odpowiedz